Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapestiek ti hol és mennyiér...

Timike22 kérdése:

Budapestiek ti hol és mennyiért csináltatatok kombinált tesztet? A legolcsóbb amit találtam a neten az 15.900 ft 4d-s ultrahanggal

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a normál 12. hetes uh-val együtt vetettem le a vért a területi kórházban (Bajcsy) 9.000 volt.
2014. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

12. heti uh előtt egy héttel vetettem le a vért, hogy az eredmény meglegyen az uh-ra, sote II-n, 9000 Ft-ért.

Az eredményre azt mondták, hogy kb egy hét, mire meglesz, de 2 nap múlva már jött is az sms(!) egy jelszóval, amivel a neten azonnal megnézhettem...

Szóval én nagyon elégedett voltam a sote II-vel és a 12 hetes uh-nál is nagyon alapos és kedves volt a doki!

2014. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a területi kórházba jártam terhesgondozásra, itt vették le a vért, és csinálták az UH-t a kombinált teszthez. 2012-ben 9000 Ft volt.
2014. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok A Jahn Ferenc (Dél-pesti) Kórház volt.
2014. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!