Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendelt már valaki a Kunert...

Rendelt már valaki a Kunert VIP típusú babakocsiból piros színűt? Milyen élőben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én nem ilyet veszek,hanem takot,viszont láttam élőben piros szinü volt kevés és feketével,szerintem nagyon jól nézett ki.Még én is elgondolkoztam rajta,csak nekünk el van már téve egy másik boltban a kocsink és nem variáltunk már rajta.De szép a kocsi szerintem.
2010. jan. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem rendeltünk, de láttam élőben és szerintem szép színe van, nem nagyon piros, de nem is megy át más árnyalatba. Láttam még kéket, bézst és zöldet, mindnek normális színe van.

Mi végül Raf-Pol Twistert rendeltünk (még nem érkezett meg) mert az tulajdonképpen ugyanez, csak bolygósíthatók a kerekei és ez nekünk megért 4 ezer forintot. Ki is tudtuk próbálni a boltban, egyszerűen kezelhető minden funkciója, nagyon könnyű összecsukni és nem is olyan nehéz mint sok másik. Szerintem nagyon jó választás, persze használat alatt dől majd el de nekünk tetszett.

2010. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. A piros (virágmintás) és a mélybordós (padlizsán) színű között gondolkodunk, de attól féltem, hogy túl piros élőben, de akkor ti láttátok és ezek szerint szép a piros is. Köszi
2010. jan. 17. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!