Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan krémeket, alapozót...

Olyan krémeket, alapozót szeretnék pattanásra, amiket kismamaként is használhatok. Létezik ilyen? Mert már semmi nemhasznál, de nemis nagyon merek kenni semmit:S

Figyelt kérdés
legfőképpen alapozót szeretnék,(mert tiszta ragya vagyok és semmi nemhasznál rá,úgyh már csak elfedni szeretném ha menni kell valahova:S)nemtudom tud e valaki olyat amit lehet ilyenkor használni,mert azt hallottam,hogy csak olyat lehet ami természetes alapanyagú..!Ha van ilyen,hol lehet venni?
2010. jan. 15. 22:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan használhatsz bármit. Gondolj csak bele, hogy egy lélegzetvétellel vagy akár egy szimpla ebéddel mennyi nem természetes anyag jut a szervezetedbe. NEm lesz semmi baja a babának az alapozódtól:-) Használd azokat, amiket eddig is.
2010. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyet magadra kenhetsz, az alapozót nem szívja magába a bőröd. Nem kell túlparázni a dolgot.


És Maybelline alapozót használok.

2010. jan. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatod a megszokott kozmetikai szereket. Ha kimész az utcára vagy eszel bármit, legalább annyi vagy sokkal több káros anyag kerül a szervezetedbe, mint egy alapozótól. A terhesség egy természetes állapot, élvezd és ne parázz!
2010. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi nektek:)akkor maradok az eddiginél
2010. jan. 15. 22:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólókhoz.Sajanos a bőröd változása a terhességgel jár. Sajnos nekem nem sikerült olyan krémet találnom ami megakadályozta volna a pattanásokat,ráadásula karom,illetve a hátam is tele volt a nyáron.. (hozzáteszem soha nem volt még kamasz koromban sem 1 db sem)El kell tudni fogadni... pár napom van csak vissza szülésig..utána bőrgyógyászat..én ezt találom a legtutibbnak...szép babavárást
2010. jan. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Rimmel 16 órás matt alapozót használom, kerek üvegben van. Nagyon jó, és teljesen elfedi a hibákat az arcon. :) A 002-es árnyalatot használom, normál színű böröm van. Sztem próbáld ki, mert nagyon jó.
2010. jan. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is hasonló problémám van!14 hetes vagyok és tiszta ragya!És ráadásul kozmetikus is!Csak egy jó tanács:nagyon vigyázz az alapozóval!Mert még jobban eltömíti a pórusaidat!És még több lesz a ragya!Ez nem feltétlenül igaz,de sajnos előfordulhat!Én azt javasolnám(persze csak ha megengedheted magadnak,mert elég drága),hogy gyógyszertárban lehet kapni olyan színezett hidratáló krémeket,amik fednek is és javítanak is a bőr állapotán!Úgy emlékszem talán a Vichy-nek is van ilyen...
2010. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem alapozót ajánlok, hanem a magas tesztoszteron által kiváltott, serdülőkorba visszamenő ragyákra ellenszert. Én is tudom, milyen... 2 hét alatt letisztult az arcom az Aknesol-tól, igaz, alkoholos, tehát kell hidratálni, mert szárítja a bőrt, de nagyon jó, reggel és este kentem át vattával az arcomat, és eltűntek!

Növényi szer ez, nem fog ártani, tuti. Patikában, bioboltban kapható. Kb 800 ft, és elég az egész terhességre, mert miután elmúltak a ragyák, elég heti 2-3 alkalommal napi 1 megelőző arctörlés...

20 hetes

2010. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Aknesolt ajánlom. Én terhességem előtt használtam, mert én akkor voltam csupa pattanás. Egy egyszerű tonik, de jó.
2010. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy két napod otthon, próbáld meg leszárítani. Én szaliciles alkohollal szárítottam, utána, hogy lejöttek, teafaolajos szappannal mostam és nem jöttek vissza.

Én is használok alapozót, nekem nem rontott az arcom állapotán, sőt, szerintem valahogy védi a sok portól, piszoktól a bőrömet, mert mindig szebb marad, ha használom.

2010. jan. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!