Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 gyerekkel hogyan menjek...

2 gyerekkel hogyan menjek nőgyógyászhoz? Többi lent

Figyelt kérdés

6 éves a kisfiam és 2 a lányom ,én meg holnap mennék a nőgyógyászhoz és muszály magammal vinnem őket ugyanis anyukám lebetegedett és nem akarom hogy ígx vigyázzon rájuk!!

Viszont rég nem vizsgált meg a doki és nem szeretném ha előttük vizsgálna meg ,nem hiszem hogy kell lássa leginkább a fiam! 32 hetes leszek ,20 hetesen nyitva volt a külső méhszáj fél mm re és ezért gondoltam meg kéne már hogy nézze !!

De panaszom nincs semmi!Köszönöm előre is


2014. aug. 24. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindenhol van függöny a vizsgáló és az íróasztal között. Mondd a dokinak, hogy a vizsgálat alatt húzza el.
2014. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez nem lesz igy jo. kernek masik idopont a het vegere v jov het elejere...
2014. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%

1.

hat szerintem ez nem elegendo, fia hallja a beszelgetest, zakokat. a lanya sirhat is anyaert aki egyszercsak tok egyedul narad az asszisztenssel. aki nem biztos h tudja+akarja jol kezelni a helyzetet

2014. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
3-as: ennyi erővel ne vidd sehova a gyereket...
2014. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is azt kérdezte, hogy menjen nőgyógyászhoz 2 gyerekkel, nem azt, hogy hogyan NE menjen.
2014. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Első: nálunk pl. NINCS függöny. Az asztal mellett ott van az ágy függöny nélkül.

Megkérheted a nővért, h vigyázzon rá, ha elég kedves, megteszi. a kint várakozó többi páciensre nem biztos, hogy rábiznám őket, igy az lenne a legjobb, ha valaki mégis tudna vigyázni rájuk (szomszéd, barátnő) vagy másik időpontot kérj.

2014. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez már egy újabb időpont!

Egyszer már vittem a csajszimat magammal de a fiamat nem!!

Akkor elég kedves fiatal aszisztens csajt fogtam ki de most nem biztos,ja mondták hogy mivel lent van a gyerekrendelő lent hagyhatom vigyáznak rájuk,de nem hinném hogy akarnám most voltak betegek és a beteg gyerekek között tök jó lenne!!

Szóval az lesz hogy kint hagyom őket csak nem lopják el őket fent van a 4-emeleten az orvosi rendelő!

2014. aug. 24. 22:04
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gyerekrendelőben hagyd őket, ott legalább figyelnek rá, nem sok idő a vizsgálat.
2014. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Na pont ezért hagyom őket a rendelő előtt vagy beviszem őket és ha a doki azt mondja lesz vizsgálat kiviszem őket!

Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 24. 22:10
 10/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kint hagynám őket a váróban, egy 6 éves a két évessel már elvan arra a 10 percre, tuti lesz ott szimpatikus várakozó nő, kismama, aki figyel rájuk.
2014. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!