Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjött az afp eredményem.21,7...

Megjött az afp eredményem.21,7 ng/ml. Referencia értéken belüli. Volt valakinek hasonló eredmény?

Figyelt kérdés

Ez kb. mennyi MoMnak felel meg? Vagy ezt így nem lehet "átváltani"? Csak mert a neten mindenhol úgy olvasom, hogy MoMban kapták meg az eredményt. Olvastam, hogy befolyásolja az AFP értéket az anya súlya is (elég nagydarab vagyok), ez igaz lenne?

Akik csak rosszindulatú dolgokat tudnak írni, hogy pl: hülye kérdések, buta vagyok, inkább kíméljenek!



2014. aug. 25. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó 20-100 ng/ml között jó
2014. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 25. 12:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Az AfP eredményt nagyafp ban befolyássolja a súly (egészen pontosan a vízterek), de az értéket a MoM értékhez már a te súlyoddal korrigáltan kapod meg. (Hol laksz, hogy nálatok még megcsinálják az AFP-t?)
2014. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj, közben telefonáltam, nagyon bénán írtam, szóval a MoM épp abban különbözik a jelenlegi mértékegységtől, hogy súllyal, korral stb. korrigálják. Ez lett volna a lényeg. :)
2014. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazabol az afp ertek meg ha rossz akkor sem mervado mivel pont ezert törölték el...mert sz.art se ér..szal ilyenen ne idegeskedj:))azt sem ertem neked miert csinaltak meg!
2014. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mezőkövesden lakom.
2014. aug. 25. 15:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak olvasom, hogy mindenkinek van MOM írva, csak nekem nincs. Annyi hogy nekem nem volt vizeletem, mert a védőnő nem szólt, ott meg màr nem tudtam pisilni, de azt mondták nem baj.
2014. aug. 25. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!