Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek hasonló eredmény,...

Valakinek hasonló eredmény, és mégis egészséges baba?

Figyelt kérdés

Alacsony lett az AFP értékem:

26,2 ng/ml

MoM 0,70 Még annyi volt a papiron hogy a MoM értékettestsúlyra számoltuk.

A 12 heti uh eredménye :NT 1 mm , NB látható Négy végtag ábrázolódik.

A mostani uh után nem mondott semmi (rosszat) a doki , csak hogy el kell mennem genetikai tanácsadásra.

21 éves vagyok 92 kg.


2013. aug. 23. 10:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az AFP vel Én már nem foglalkozom...egy ősi rég elavult dolog...ez csak arra jó, hogy el rettentsék a kismamákat...Amerikában rég nem használják...de a genetikai kivizsgálás sosem ártott!!! ne ijedj meg, semmi baj nem lesz!!!

Boldog baba várást!!!

2013. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ , nehéz nyugodtnak lenni.

Azt nem tudod miből áll egy genetikai tanácsadás?

2013. aug. 23. 10:09
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem annó 0,09 MoM lett az afp-m és makk egészséges kislányom van... Az afp-re tényleg nem szabad adni...
2013. aug. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Annyira nagyon nem is alacsony ez az érték :) Legalábbis az itt található diagram szerint: [link]


A többi értéked tökéletes, az NT gyönyörű. Ne félj! Semmi baj, a leírtak alapján azt mondanám, hogy makk egészséges a babád! :)

2013. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is , kicsit kezdek megnyugodni, lehetett azért alacsony mert 15+3 hetesen vették le a vért? Mert mensi szerint csak ennyi voltam , uh szerint volt pont 16 hetes, vagy ez nem számit?
2013. aug. 23. 10:26
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia nekem 0,64 volt az AFP MOM értéke és el kellett mennem genetikai tanácsadásra meg előtte 4d uh-ra ahol mint kiderült minden rendben van :) Sőt még majdnem megkérdezték hogy minek mentem :D Ne aggódj itt nálunk a 0.67 felett pl nem küldenek senkit genetikai uh-ra semmi értelme tök elavult én is nagyon megvoltam ilyedve nyugi nem lesz baj.
2013. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem nálunk is rendben lesz minden.
2013. aug. 23. 10:33
 8/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok nekem a 16. heti vérvételből nézték az afp-t szóval ez azért furcsa hogy ilyenkor mérik ilyenkor még nem adhat normális eredményt. Különben se nagyon tudom hogy testsúlyból hogyan számolják. Amúgy abból áll hogy csinállnak egy 4d-s uh-t ahol megnézik a babát majd el kell menned tanácsadásra ahol elmondják hogy milyen lett az eredmény és esetleg felajánlanak egy 15 ezer ft-os vérvételt is.

Semmi értelme az egész Afp-nek én is tök izgultam még enni se tudtam és minden rendben volt.

Boldog babavárást 35 hkm

2013. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi , és ez mindegyik kórházba igy működik? Kb mennyi idő mulva kapok időpontot , sokat kell várni?
2013. aug. 23. 10:37
 10/19 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. A genetika nekem abból állt, hogy vettek vért, meg uh csináltak, az nagyon precíz volt, egy orvos elbeszélgetett velem, felajánlotta az amniocentézist, amit azonnal elutasítottam, és ennyi volt...de nekem minden 100 % ban rendben volt!!!

Nyugodj meg!!! Az AFP szót pedig töröld a szótárból...és azt amúgy is 16 hetesen kellene csinálni...na mindegy. A lényeg a NYUGALOM!!

Hidd el nincs ott baj!!!

2013. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!