Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat valamilyen próplémát...

Okozhat valamilyen próplémát a babának a Betadin hüvelykúpot? Aki használt ilyet meddig használta, és elmúlt-e a folyása?

Figyelt kérdés
Ezt írta nekem fel a doki, van egy enyhe folyásom,22 hetes vagyok, de azt mondta, hogy heti 2x használjam, és összesen 4 db elég lesz.
2010. jan. 16. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem más fajtát irt fel,viszont betadin krémmel kellett kenegetnem magam alul.Biztosan semmi baja nem lesz a babának tőle,viszont lehet a folyásod ugyan úgy megmarad majd.Nekem annyit használt a kúp hogy kb a felére csökkent a folyás tőle.De ne aggódj, a babában nem tesz kárt.22+5hetes kismami
2010. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A betadinban nincs sem antibiotikum sem gombaölő sem más "agresszív" komponens, ezért is írják fel kismamáknak. Csak fertőtlenít és csírátlanít, de sem a gomba sem a gyulladás nem fog elmúlni tőle.... :( de 22 hetesen már nyugodtan lehet canesten combit használni, az biztosan segít a viszkető folyáson.
2010. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!