Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedek vagy mi ez? A kezem...

Vizesedek vagy mi ez? A kezem éjjel sokszor zsibbad már nem tudom a gyűrűimet meghordani! Ugy érzem mintha nehezebb lenne ökölbe szoritanom! A lábamon is észre vettem, néha bizsereg! A vérnyomásom normális! Baj van? Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ,hány hetes vagy.én is ugyanezeket éltem át a terhességem végén.a lában csak kicsit vizesedett,de a kezem nagyon.
2010. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is vizesedett a kezem is labam is ugy a 25.dik hetol.

Ez gyakran elofordul ne ijedj meg.

2010. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a 24. héten vagyok és rám ugyanez jellemző, de szerintem ez normális, de kedden megkérdezem a dokit.
2010. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
35 hetes vagyok
2010. jan. 17. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ne ijedj meg, ha a vérnyomásoddal továbbra sincs gond, akkor figyelj oda a táplálkozásra! Egyél sok gyümölcsöt, főzeléket és kevesebb szénhidrátot(kenyeret és tésztát,valamint sós dolgot)! Éjjel forogj többet!

Nekem is szoktak hasonlók lenni a tüneteim,én így szoktam helyre rakni a szervezetem. Rendszeresen mérem a cukrom és a vérnyomásomat is. Próbáld ki, írj ha neked is jobb lett.34km

2010. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A bokára nyomjad rá jó erősen az ujjadat, és ha elfehéredik és sokáig ott marad a "kráter", akkor bizony vizesedsz. Sok kismamánál előfordul. Én is vizesedtem a 20. héttől a végéig. Ha más probléma nem lép fel, akkor nincs nagy gond.

2010. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első harmadban zsibbadt a kezem. Akkor azt mondta a védőnő, hogy kerüljem a sót és a nagyon fűszeres ételeket. Mert ez attól van.
2010. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó, én már a 20. héttől vagyok így, ahogy te. Holnap leszek 40 hetes:) ez most már így marad, de örülj neki, hogy ilyen későn alakult ez ki nálad. Amúgy 1 hónapon belül "visszaáll" dokim szerint:)
2010. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!