Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnam ravenni hogy...

Hogy tudnam ravenni hogy csinaljunk gyereket? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
A parommal 3 eve vagyunk egyutt es 2 eve osszekoltoztunk,semmi bajunk nincs,dolgozunk,de nem akar meg mindig gyereket,pedig en nagyon szeretnek,de annyira szeretem hogy nem akarok massal az szoba se johet.En 19 o 24

2014. szept. 1. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

16 éves voltam mikor megismertem életem párját.

18 évesen nagyon akartam gyereket de ő akkor még nem. Ő akkor volt 26 éves.

Mára már 22 leszek és már 36 hetes vagyok. :)


Megéri várni.

Türelem várj te is!

És ne mondogasd neki folyton mert "elege" lesz.

Picit szállj le a Témáról és még legalább 1-2 évet próbálj várni!

2014. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jelentsd be, hogy te szeretnel, es kerd meg, hogyha keszen all ra, szoljon, addig pedig jegeld a temat. Igy gondolkodhat rajta, es amikor tenyleg ugy erzi, akkor majd ugyis mondani fogja. Esetleg arra is rakerdezhetsz, hogy szerinte ö mikor szeretne. Persze ez valtozhat meg sokat ennyi idösen. Mikor ennyi volt a ferjem, meg böven 30 fölött akart gyereket, miota hazasok vagyunk mar akar most bele vagna (most 27 eves). Nem jo ugy gyereket vallalni, hogy az apa nem akarja, hiszen meg ugy is nehez, hogyha szeretne.
2014. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. szept. 4. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!