Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Hogyan tudhatnám meg, hogy terhes vagyok-e? Milyen jeleknek kellene jelentkezniük?

Figyelt kérdés
Nos, nem rég voltam egy buliban, ahol életemben először berúgtam. Volt egy srác, akivel félrementem, de mivel nagyon sok volt bennem, nem emlékszem rá pontosan, hogy megtörtént-e vagy sem. A másnaposságom elég durva volt, a gyomrom teljes mértékben felborult. Míg én másnap este is elég rosszul voltam, a barátnőmnek már nem volt semmi baja sem. Egész nap hányingerem volt, de nem hánytam, csak nagyon rosszul voltam. De ez az érzés a rákövetkező napra minimalizálódott, szinte nem is éreztem. A barátnőm azt mondta, hogy egy jó darabig erős hányingerem lenne, ha teherbe estem volna. Mivel nem feküdtem még le senkivel, megnéztem a bugyimat, nem volt véres, de ez még nem jelent semmit. Most arra lennék kíváncsi, hogy milyen jelekből tudhatnám meg, hogy terhes vagyok-e vagy sem? Kérlek segítsetek!

2014. szept. 1. 22:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hála Istennek minden rendben van! Egy életre szóló lecke volt, tanultam belőle!
2014. szept. 20. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!