Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Facelle terhességi teszt...

Facelle terhességi teszt mennyire megbízható? Kinek mennyire vállt be a többivel szemben

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 15:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Eddig 3intimedes erős pozit mutatott,most a facelles annyira halvány lett hogy else akarom hinni a többit is délbe csináltam,8hetes lehetek hétfőn megyek elöszőr dokihoz.Azért is teszteltem mert rossz megérzésem támadt,és már vesztettem el babát,ha ezis elmegy én nemtudom hogy élem túl...nagyon szeretnénk már pedig most nemis vártuk úgy és tök megörültünk mikor kiderült ez.
2014. szept. 3. 15:19
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak azok voltak egyértelműek, a többi mind elbizonytalanított, szellemcsík, száradási csík stb. Ha a facelle negatív akkor azon semmi félreérthető nem volt, a pozitív pedig egyértelmű volt.
2014. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Megmutatod a teszteket?
2014. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ittvannak,reggel csinálok egy utolsót az intimedesből hátha.Ez az utolsó kevés vizeletből készült,tünetek is vannak nemkicsit.

De szó mi szó..nem remélek már sokjót...megint kicseszett velem az élet ezvan

2014. szept. 3. 20:05
 5/15 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó előtti babás voltál megmaradt???
2014. szept. 3. 20:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Hűha, hát a többihez képest tényleg halvány. Talán csak túl híg volt a minta, próbálj meg nem pánikolni. Nem tudsz még a héten elmenni orvoshoz? Mindenképpen írj majd mit mondott az orvos.
2014. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
háthigen,énis abban bizom hogy a reggeli jobblessz,nem sajna hétfőre van csak időpontom addigmajd valahogy kibirjuk..az aggaszt inkább hogy a többit is délbe csináltam,igaz kicsivel több vizeletből...de azis tény hogy alig eszek mert marha szarulvagyok a kajától és amit megkívánok alighogy eszek..és sokszor ég a gyomrom úgy érzem..de ez nemhinném hogy sokmindent befolyásolhatna vagy igen?
2014. szept. 3. 20:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Értem, hát addig próbálj megnyugodni. Nem egyformán mutatnak a tesztek, nekem például nem is volt erős csíkom (6 hét 5 nap), mégis egészséges kisfiam született. Szorítok!
2014. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megmaradt a baba, most 37 hetes múltam. Neked is megfog :)
2014. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2014. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!