Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetnék néhány biztató...

Kérhetnék néhány biztató szót? Terhesség vagy cyszta?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Story:


Utolsó mensim aug. 11.-én kezdődött, 3 napig tartott.(7 helyett) 17.-re visszajött, pecsétlő formában.

18.-án éreztem azt, amit pár éve mindig megérzek, a peteérést. Csak most ezt nem hóközben, hanem 1 héttel hamarabb.

Innen tudom mindig, hogy 14 nap múlva fog megjönni. És meg is szokott.

Elkezdett fájni a mellem, sós ételek és gyümölcsök után sóvárogtam, meg most is. Nem vagyok az a nagy evő, de ébredés után már éhes vagyok.

A mellem fájása kb vasárnapra elmúlt. Elvileg ha az tényleg PÉ volt, akkor hétfőre kellett volna megjönnie.

Nem jött meg, a mellem nagy maradt, csak picit fáj.


Tegnap elmentem az orvoshoz, aki a vizsgálat során ezt állapította meg:

8 mm Nyh, mellette egy kereked, echószegény képlet, mely megfelelhet petezsáknak.

Azt mondta, hogy az petezsák, de mellékesen megjegyezte, hogy esetleg még ciszta.

Ma kell elvinnem a vizeletet, továbbá megkért csináljak tesztet.

Hazaértünk, és nem bírtam reggelig várni, csináltam tesztet, negatív. Közben láttam, hogy hazaérve bevéreztem. 1-2 csepp.

Este megint jött 1-2 csepp.

Reggeli teszt szintén negatív. De most erős barnázás követi.

Nagyon meg vagyok ijedve, kérek mindenkit, aki tud ezzel kapcsolatban bármit is mondani, az mondjon.

2 hét múlva kell csak visszamennem, de addig csak a gondolataink vannak. Párom is meg van ijedve. :(


2014. szept. 4. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet ez is,az is,a tünetek alapján. Viszont ha baba és hormonhiány okozza a barnázást,akkor gyógyszerrel meg lehet állítani. Én most reggel mennék vissza egy másik orvoshoz,ha ez nem tud fogadni,akár privátban,hogy nézze meg. Akkor is,ha ciszta,nehogy bevérezz. Viszont ha baba és más az oka,ha menni akar,akkor el kell fogadnod sajnos. Jobb így-akkor is,ha csúnyán hangzik-mintha betegen születne és élné az életét.Nagyon-nagyon drukkolok nektek!!! És irány az orvos.Írd meg,mi lett veletek!
2014. szept. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a választ :)

Ez a barnás cucc nem olyan, mint amilyennek kellene lennie sajnos. Erősebb és sűrűbb. Olyan nem is tudom, mihez hasonlítsam.

Mindenkinek a legjobbat szeretném, ezért ha menni szeretne, menjen, ahogy írtad, nem szeretném, ha beteg lenne. :( Annyira sajnálnám :(

2014. szept. 4. 07:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen sűrű sötétbarna cucc akkor jött amikor egy méretes ciszta volt a petefészkemben. Én nagyon megijedtem, de a doki azt mondta nem baj. Nálad kíváncsi vagyok mi lehet az ok, de ha a teszted negatív nem terhességre gondolnék.
2014. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mosmár barnás piros, nem olyan mint szokott, és a.fájdalom, görcs, ami.mindig.van, most nincs...

Csak.hányinger és szédelgés. Furán érzem magamat.

2014. szept. 4. 09:16
 5/9 anonim ***** válasza:
szia!az első vagyok.Nem mentél orvoshoz?Aggódom érted és szorítok tovább!
2014. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szia :)


Most h felerősödött a dolog, nem igazán szeretném, ha turkálnának.

Leadtam a pisit, holnap pedig hívom őket, hogy mi lett az eredmény, és elmondom, hogy közben meg is jött.

Köszönöm, hogy aggódsz :)

2014. szept. 4. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Megértelek, hogy nincs kedved így a vizsgálathoz...Bárhogy is legyen,jövő hónapban, vagy az azutániban tiszta lappal indulsz. Kívánom,hogy ha ti is úgy akarjátok,akkor minél hamarabb legyen egy gyönyörű, egészséges kisbabátok :D
2014. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ma lemegyek a menotest eredményért, az sok dolgot el fog árulni. Így nem kell 2 hétig kételyekben lennem talán. :) Vajon ez a teszt a cisztát is mutathatja pozitívnak?! Nemsokára kiderül minden, remélem :)

Köszönöm a jókívánságot :) Igazából még nem tervezett baba lenne, de ha esetleg mégis ő lenne, hát azért számítunk rá :)

2014. szept. 5. 07:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Negatív lett az.eredmény, akkor ez ciszta lesz. 15.- én kell.visszamennem.
2014. szept. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!