Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek 2D uh-n látták a 3...

Akiknek 2D uh-n látták a 3 csíkot? Ott valóban kislány született?

Figyelt kérdés

20 hetesen voltunk 4D-N, Ott 2 D-re átkapcsolva megmutatták a 3 csíkot hogy kiscsajszi;)

Nagyon vágytunk 2 fiú után egy kislányra.

Ez mennyire biztos?


2014. szept. 5. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen:)
2014. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. :9
2014. szept. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem 19 heten mondtak higy lány . Most 10 hós :D
2014. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 16 hetesen mondták így meg, hogy kislány, ugyanígy 2d-n, és bár még nem született meg, de még most így a vége felé is kislánynak látják.
2014. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem láttam semmi csíkot, mégis azt mondták, hogy kislány. Attól még kislány, hogy nem volt csík?
2014. szept. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm;)

:):):)

Kedves utolsó nekünk 18 hetes uhn mondták hogy kislány, nem mertem biztosra venni, nem volt meggyőző

20 hetesen mertem csak magam elbizni, de azért rákérdeztem itt;)

Nekünk a doki míg nem látta a "3csíkot" azt mondta lány de ne vásároljunk még be rózsaszínből, majd a 3 csík láttán tűnt biztosabbnak

2014. szept. 5. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok az ellenpélda!

Nem tudom.megmondani h mikor volt, de vmikor még az elején a 18 hetes uh előtt.

A dokim még meg is mutatta, és én láttam is azt a bizonyos 3 csíkot. A 18. Hetin, amit nem a dokim végzett, már kisfiú volt. Tény h nem a szulesnel derült ki, de így is érdekes, h akkor mi volt az a 3 csík??? :-)

2014. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is úgy jártunk,mint az utolsó válaszoló!

2 fiú után nagyon örültünk amikor a 18.heti uh-n a doki mutogatta a 3. csíkot.

Aztán 22 hetesen mentünk 4d-re és ott lóbálta a kukacát a 3. kisfiúnk :D :D :D

2014. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 4 hetente meglesi az orvos a picit , és mindig megmutatja a 3 vonalkát:) 4d-n is kislány eddig, még nem született meg szóval szerintem igen ha látják akkor biztos!:) fiúknak nincs vonalka. boldog babavárást:)31hkm
2014. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!