Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamák hogy vagytok?

33 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Nekem iszonyatos sokat mozog sőt feszítget, 1730 gr volt 32 hetesen?

Nem kicsi? Szerintetek?

Szóval már 11 kg híztam ,mindenem fáj izületem stb..

Idegbeteg vagyok ,mindenen felhúzom magam jó nem is csoda van egy 6 meg egy 2 éves gyerkőcöm még!!

Nagyon nem várom a 36.hetet mikor vizsgálat lesz, mert félek tőle nehogy megindítsa a szülést!!

Okt 21 re vagyok kiírva a Szent Imre kórházban fogok szülni szül még akkor valaki esetleg?


2014. szept. 5. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a 32 hetesen 2000g-ra es 46 centire mérték. Elvileg 2 héttel nagyobb...most jarok plusz 5 kilonál :(

A derekam faj delutantol lefekvesig irdatlanul. Van egy 3,5 eves lanyunk akit en viszek-hizok kocsival oviba... Hat mar alig ferek a volan mögé:S én mar tul lennék a szülesen...:)

2014. szept. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, nincs semmi panaszom, esetleg annyi hogy éjszaka nehezebben alszok, mert sehogy nem jó feküdni. Napközben bírom, estére kicsit elfáradok. A pocakom nem nagy sztem, pedig második baba. Sztem az 1730 gr az teljesen átlagos, én hétfőn megyek 32 hetes UH-ra. Kitartás!
2014. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! 35 hetes vagyok, 31 hetesen mérték utoljára, akkor 1600g volt a becsült súlya, picit kisebb az átlagnál, de mi sem vagyunk nagy darabok. :)

2. baba, 4évesen kisfiam van még. 12 kg-ot híztam, esténként szokott fájni a derekam, meg akkora olyan darabos lesz a mozgásom, de egyébként jól bírom. Szerintem jobban mint az elsővel. Ő is sokat mocorog, de leginkább sokat kinyomja magát itt-ott, és az elég kellemetlen.

Szintén a Szent Imrében fogok szülni, október 9-re vagyok kiírva.

2014. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ,de jó kedves utolsó hát okt 9 re nekem is megszülethetne igazán ,sőt 38.hétre tökéletes lenne!!

De hát nem m i döntjük el!Szép hétvégét nektek

2014. szept. 6. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:

33hét1naposan 2540gros 'óriásbébim' van.Ha végig marad, 3800 körül várható a születési súlya.Én sem bánnám, ha pár héttel korábban ki akarna jönni.

Amugy ez a legjobb időszakom, nem vagyok rosszul, nem vérzek( párszor volt sajnos, sokat kellett feküdnöm olyankor), mosom a babacuccokat, festem a komódját, mosolyognak az emberek az utcán a hasamra, bánom is kicsit, hogy nemsokára vége, főleg most, hogy megsaccolták a súlyát, kicsit meg is ijedtem a szüléstől:-) Nincs nagy hasam, 7 kilót híztam eddig.Annyi bajom van csupán, hogy ha sokat jövök megyek napközben, este, mikor lefekszem, nehezen kelek fel, beáll a derekam.Olyankor kétszer meggondolom, hogy tényleg annyirs kell-e pidilnem, vagy birom még.

2014. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!