Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnám megmozgatni a...

Hogy tudnám megmozgatni a bébimet? Nem éreztem már tegnap reggel óta és aggódni kezdtem.

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyél meg egy csokit vagy valami édeset! Sok baba reagál, ha felszalad hirtelen a vércukor.
2010. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom. Bár most ettem reggelit (mézes kalácsot), és még nincs reagálás.
2010. jan. 18. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb kólával, kávéval vagy teával.:) Biztos, hogy minden rendben van, ne aggódj!
2010. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy feküdj hanyatt.de ha ma sem mocorog,elmennék a helyedben dokihoz.hány hetes vagy?
2010. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány hetes vagy. Én igazából csak a 22.hét után éreztem minden nap, addig volt , hogy akár 2-3 napig is nem jelentkezett. A vége felé ismét ritkul a mozgás. De ha nem akar mozogni, menj el a védőnődhöz és hallgassatok szívhangot.Remélem nincs gond.37km- vnő
2010. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
23 hetes kismama vagyok. Ma aztán bejelentkezett, de csak nagyon gyengén és csak pár rúgásnyira. Azért megnyugtatott.
2010. jan. 18. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, ez az idő a legrosszabb, amikor nem érezzük bizonyos ideig. Velem 1 hete volt így kb. nagyon kiborultam, ráadásul amikor ideges vagyok, akkor a pocim is elkezd olyan mindárt megjönösen fájni... aztán nagy kegyesen bejelentkezett a kisbabám, de csak egy-egy haloványka rúgás erejéig.

Amúgy ami nekem bejön, (bár soha nem eröltetem, csak ha magától jön) az a hanyatt fekve tüsszentés. Az akkora rázkódás lehet a babának, hogy azonnal észhez tér. :)

2010. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23 hetesen még nagyon sok helye van, mozog ő odabent csak nem mindig lehet érezni, igazhán aktív és erőteljes mozgásra majd a 30.héttől számíthatsz. Én úgy szoktam megmozgatni, hogy lefekszek a jobb oldlamra és oda rakom a kezem a hasamra ,ahol érezni szoktam a mozgását, fél perc nem telik bele és már jelez is. volt olyan h egész nap nem éreztem és már én is aggódtam és akkor is megcsináltam ezt, egy nagyon kicsi mozgást produkált jelezvén h jól van de ő most pihen. Vannak napok amikor ők is lustábbak ilyen havas borús időben ők sem annyira aktívak és még tényleg kicsi is a babád. 37km-vnő
2010. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!