Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok. Mikor érdemes...

5 hetes vagyok. Mikor érdemes felkeresnem az orvost?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
7-8 hetesen már mehetsz az orvoshoz.
2008. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 5 hetesen mentem el,és akkor nem tudott mondani még az orvos semmit,csak hogy valószínű hogy terhes,és vissza kellett mennem 8 hetesen,mert akkor tud biztosat mondani.

Minden jót,és boldog babavárást!

Üdv:már 33 hetes kismama

2008. aug. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia.Én is 5 hetes voltam amikor elmentem dkokihoz.Már látott valami nagyon ici-picit, de a petezsákot azt tisztán.3 hét múlva kellett visszamennem,és akkor már volt szívhang is.Igazolta az életképes terhességet, és a védőnőhöz irányitott.szerintem most is elmehetsz a dokihoz, de nem vesztessz semmit ha csak késöbb keresed fel.remélem minden rendben lesz.

18 hetes mama

2008. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem rohansz oda izgatottan akkor ráér a 8- 10.hétig,a 12.héttől jönnek a vizsgálatok.:-)
2008. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem is még várok egy-két hetet.
2008. aug. 8. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan várhatsz még hármat is, ha nincs semmi bajod. Hivatalosan 8 hetesen esedékes az első ultrahang. Ha valaki nagyon türelmetlen és korábban megy, akkor az állami orvos visszahívja később, a magán persze megcsinálja az ultrahangot jó pénzért és úgy hívja vissza. Ilyenkor nehéz, de akkor is megéri várni, nyolc hetesen már nagyobb élmény lesz és szívhang is lesz.
2008. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!