Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne felkeresnem?...

Érdemes lenne felkeresnem? Mostanában folyamatosan ezen kattog az agyam.

Figyelt kérdés
Még kb. 2 éve véletlen felvettem msn-re egy srácot. Aztán többször is beszéltünk, majd egy idő után már minden nap, napjában többször is fél éven keresztül. Vonzódtunk egymáshoz, de a távolság miatt még csak találkozni sem tudtunk soha. Nekem külföldre kellett mennem, kint pedig elég sokáig nem volt internetem, nem nagyon tudtunk beszélni. A száma meg volt, de elvesztettem azt a telefonom. Msn-en nem láttam már jó ideje, csak a címét tudom. 1 éve, hogy haza jöttem, s most a sors fintora, hogy abba a városba költöztünk, ahol ő is lakik. Megőrjít a tudat, hogy 5 utcával lejjebb lakik, legszívesebben most azonnal odasétálnék de...itt fekszik tőlem 2 méterre a párom, és a tv-t bámulja... Ez azért nagy visszatartó erő. Nem akarok már semmit a sráctól, csak olyan jó lenne személyesen is megismerni. na jó...biztos jól meg is ölelném, de nem tudom, hogy érdemes lenne? Vajon jelent(ett) neki is valamit, vagy csak én lovalom bele magam túlzottan? Úgy érzem magam, mint egy 12 éves plátói szerelmes kislány...Szeretem a párom, nem csalnám meg soha, de ez mégis fontos lenne nekem.Kérlek, adjatok tanácsot!
2011. júl. 28. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"mégis fontos lenne nekem" >> szerintem ebben benne van minden. keresd meg.

veszíteni nem fogsz vele. ha nem díjazza a találkozást, akkor legalább lezárod magadban, ha örül neked, akkor meg csak nyersz vele, a párodnak meg elmondhatod hogy régi barátok vagytok

2011. júl. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne először megint msn-en próbálkozni. Nekem is vannak ilyen internetes barátaim, van amelyik évek óta az, de őszintén szólva frászt kapnék, ha némelyik fizikailag, személyesen is megjelenne egy szó nélkül.
2011. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 18:49


Na igen, pont ettől félek én is, hogy mit reagálna rám... Egyébként folyamatosan figyelem őt msn-en, de több, mint 1 hónapja nem lépett be! :(

2011. júl. 28. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálod megkeresni először valamelyik közösségi oldalon?Ott írnál neki.Aztán a többin meg ráérsz urána gondolkozni ;)
2011. júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
*utána
2011. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, találkozz vele, addig úgysem nyugszol le. És ha majd nem foglalkozik veled, akkor végre abbahagyod ezt a vágyódást. Nem helyes, amit csinálsz, persze megértem, hogy nem tudsz ellene mit tenni.

Ezért találkozz vele, talán neki is van párja és legfeljebb barátok lehettek. De én ezt sem erőltetném...

2011. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

18:58


Kerestem, de nincs fent sehol! :(


Mindenkinek köszi a válaszát, majd akkor erőt veszek magamon és egyik nap becsöngetek...talán. :)

2011. júl. 28. 20:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Erőt vettél már magadon és megkerested?:)
2011. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!