Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hkm vagyok. Két hete...

21 hkm vagyok. Két hete (aug.26-án) éreztem először magzatmozgást. Azóta kb 3 naponta érzek apró pici lüktetést. De tényleg csak picurka lüktetések, ha fekszek. Ha tevékenykedek akkor van olyan nap hogy semmit nem érzek. Baj ha nem érzem minden nap?

Figyelt kérdés
Első terhességem.

2014. szept. 8. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
szia :) 17-18dik hétben vagyunk és én is pont augusztus 26-án éreztem meg :) de én azóta minden nap érzem,elég sokszor a drágámat :) lehet a tiéd egy kicsit lustábacska azért nem.szerintem minden rendben van nem kell agódnod.:)
2014. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Most a 28-29. hétre viszont már nagyon aktív lett. :) Ne aggódj, még rengeteg helye van.
2014. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En a 19 heten ereztem eloszor. Meg nem olyan eros a mozgasa hogy allandoan erezd, ezert is van az hogy csak akkor erzed ha figyelsz ra. En is igy voltam ugy 2 hetig. Most 24 hetes vagyok es szinte meg nem all, reggel ha hamarabb ebred mint en sosem tudok tole visszaaludni. De en orulok neki hogy erzem a kicsikemet. Csak kicsit felek tole ha noni fog akkor mit fog muvelni a pocakomban. Ami kesik nem mulik...:)
2014. szept. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!