Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen UH 3.19mm. Let a...

13 hetesen UH 3.19mm. Let a NT küldenek pestre genetikai vizgálatra. Nagyon felek, mi lesz ha beteg a babám?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
ha esetleg beteg lenne akkor te dönthetsz a folytatásról
2014. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, eloszor is nyugodj meg! Nálunk 3,6 mm volt ez az érték, volt mehlepeny biopsziam, szerencsere minden rendben volt, mára 16 honapos nagyfiu. Biztos felajanljak a vizsgalatot , van kockazata de sztem erdemes megcsinálták. Orrcsontot látták? Ha az van akkor nagy az esélye hogy semmi baja a babadnak. Próbálj kicsit kevesebe idegeskedni mert már most is érzik ezek a picikek.
2014. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
orcsont látható. 35 éves vagyok.
2014. szept. 9. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Következő vizsgálat mikor lesz? Majd írd neg mi lett kérlek!
2014. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csütörtökön lesz próbálok nem gondolni rá csak lennék már túl rajta.
2014. szept. 9. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugi! Minden hídon akkor kell átmenni, ha odaértél. Előre ne parázz ennyire. Persze rosszul érinti az embert egy ilyen érték, de ez még tényleg nem azt jelzi,h gond van, hanem azt,h további vizsgálat szükséges.

Ismeretségi körömben ketten is így jártak, 3 fölött volt az NT, de a babák egészségesek volta.

A másik,h a mérések sem mindig precízek. Én anno 1 nap eltéréssel voltam 2 helyen 12 hetes UH-n. Az egyik eredménye 1,9, a másiké 1,5 lett. Simán lehet,h valóban 3 alatt van az érték.

Szorítok nagyon,h minden rendben legyen :)

2014. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
itt szerintem az életkorod is közrejátszhat egyébként.ha láttak orrcsontot az már biztató.szorítok neked biztosan minden rendben van a picivel!
2014. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma is 3mm. mert a doki a genetikai UH javasolta a kromoszóma vizsgálatot. Válaltan 16 megyek.
2014. szept. 11. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
szorítunk, írj ha van eredmény!!
2014. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!