Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen voltam orvosnál, azt...

6hetesen voltam orvosnál, azt írta a papírra, hogy 12hetesen vissza kell mennem, mert heveny gyulladásom van.9hetes vagyok most. Kúpot vagy tablettát fog adni szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájsebem volt, steril gyulladással és kúpot kaptam, aminek az összetételét a doki írta meg, a patikában pedig kikeverték.
2010. jan. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aggódom,mert amikor még nem voltam terhes,akkor is volt gyulladásom,és én is kúpot kaptam,de attól 1hónapba 2szer volt meg a menstruációm.Amint el kezdtem használni,rá 2napra meg is jött.Ezért félek attól,hogy kúpot írnak fel,ki tudja most terhesen hogyan reagál rá a szervezetem.
2010. jan. 18. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:

szia ne izgulj,

terhesség alatt gondolom akkor nem olyan kúpot írnak fel, ami ilyet okozhat. mindenesetre említsd ezt meg a dokidnak majd, de ő tudja mit lehet felírni mit nem.

2010. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!