Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiket esetleg hízás miatt...

Akiket esetleg hízás miatt "ítéltek" Ch diétára, hogy vagytok? Hogy bírjátok betartani?

Figyelt kérdés
Én azért lettem Ch diétára fogva, mert 1 hónap alatt 5 kg-ot híztam. De nem látszik rajtam a hízás, csak a hasam nőtt. Sőt olyannyira hegyes, előreálló a pocakom, hogy hátulról nem is látszik rajtam, hogy babát várok. A terhesség előtti nadrágjaim is jók lennének, csak hát ugye nem érik be a hasam. :) Annyira bosszant, hogy nem tapasztalható, nem látható a hízásom, mégis diétáznom kell.
2014. szept. 11. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem magas induló súly miatt kell az első pillanattól diétáznom, 5*160 g ch diéta.

Az első hét nehéz, aztán az ember gyorsan megtanul számolni, sokkal több zöldséget, tojást eszem, mert laktató, tápláló és alacsony vagy 0 a ch tartalma.

Legjobban a péksüteményekre, tésztafélékre kell ügyelni, illetve a krumplit csak bizonyos módokon elkészítve lehet enni.

2014. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

Mit értesz a 5*160 gr alatt. Ötször ehettél ennyit egy nap?

2014. szept. 11. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Neeeem, 5 alkalomra elosztva ;)

R: 30 g

Tízó: 20 g

E: 50 g

U: 20 g

V: 40 g

Reggelire és vacsorára csak lassna felszívódó szénhidrátot lehet enni, a többire lehet vegyesen.

2014. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaa! Értem! :D

Köszönöm!

2014. szept. 12. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Első válaszadó!


Mennyit híztál a diétával?

2014. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!