Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkinek a beutalójára azt...

Mindenkinek a beutalójára azt írják az elsô vérvételnél, hogy 'Diagnózis: veszélyeztetett terhesség k. m. n. '?

Figyelt kérdés
Kaptam Haematológiára meg laborba beutalót és mind a kettôre azt írták, hogy ez a diagnózis. 8/9 hetesnek írtak a papíron, ma voltam az elsô terhesgondozáson, meg sem vizsgált és ezt kaptam. Mindenkinek ezt írják rá? Vagy ez baj?
2014. szept. 11. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én valóban az voltam, de vérévétel eredményére sosem írtak ilyet.
2014. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mindenkinek azt írják...
2014. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Beutalóra, nem eredményre...

köszi :) akkor jó.

2014. szept. 11. 18:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem írják mindenkinek a beutalójára ezt. Miért kell menned a haematológiára? Van valami alapbetegséged? Mert akkor gondolom amiatt eleve veszélyeztetettnek nyilvánítottak.
2014. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Beutalómra sem írták soha, pedig csak feküdhettem szinte.
2014. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták ez azért van, mert a sima terhesség BNO kódját egyszerűen nem fogadja el a rendszer. :) Érdekes dolog. Nekem is mindenhol ez volt írva, sajnos idő közben mégis az lettem. :(
2014. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

két terhességemnél így volt, pedig sosem volt bajom...én is kérdeztem, hogy miért van ott..baj van? és elszámolással kapcsolatos válasz volt...

2014. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vércsoportmeghatározásra megyek majd a Haematológiára. :) Nincs betegségem. :) Nem is dohányzom, nem iszom és néha iszok csal energiaitalt, de ezt nem kérdezte. Ez meg az édesség, amiért odavagyok. :D
2014. szept. 11. 19:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem írták soha semmire rá, nem is voltam az.
2014. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy "valamilyen cím alatt futnia kell". Egyébként többet fizet így az oep. Ezért van ez a "kód".
2014. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!