Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma (nemvárt menzi előtt két...

Ma (nemvárt menzi előtt két nappal) POZITÍV lett a tesztem! Viszont úgy érzem meg fog jönni, görcsölök. Ez normális?

Figyelt kérdés
Félek, mert teljesen úgy érzem meg fog jönni, picit görcsöl a méhem, olyan folyásom van mint menzi előtt ami szokott lenni (kevés és krémes).. Ez normális akkor? Ilyenkor mi történik ott bent, ha terhes vagyok miért érzem úgy hogy meg fog jönni? A testem még nem állt át teljesen terhes üzemmódba? Ja és egyértelműen két csíkis a terhes teszt, már fél perc után kimutatta! :) Annyira örülök neki, de aggódom is :S
2014. szept. 12. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A 20. hétig görcsöltem az esedékes menstruáció időpontjában. A férjem orvos, ő azt mondja ez általános jelenség, de nem kérdeztem mitől van, nem is fontos szerintem. :)
2014. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell "nagyon" aggódnod. Én mondjuk azért teszteltem,mert a menzesz előtti napokban nem görcsöltem egyáltalán, és a menzesz napján és utána pár napig szintén nem görcsöltem. Viszont teszteltem én is, és pozitív lett. Az elmaradt menzesztől számított 1 hét múlva jöttek a görcsök, amik már a méhszalagok nyúlását jelezték, és semmi gond nem lett azóta sem. Rendezkedik a szervezeted a babára. :) Persze nem vagyok orvos, de azt mondják, hogy a görcsölés természetes, alakul a szervezeted.

Szurkolok!!!!

22 hkm

2014. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tök normális, amit érzel! Ezért is nehéz ilyenkor még megkülönböztetni, hogy mensi lesz-e vagy baba.

Amúgy én is sokáig éreztem mensi szerű tüneteket terhesen, úgy mint az első válaszoló.

Nekem a doki azt mondta, hogy a szervezet "emlékszik", és terhesség alatt is előfordulhat emiatt mensi szerű tünet.

No meg a méh növekedése, az átalakulás odabent is hasonló tüneteket produkál.

Ha a teszted pozitív, akkor juppi! Hamarosan mehetsz dokihoz megmutatni magad! :)

2014. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! :) Remélem tényleg úgy van ahogy mondjátok és nem fog megjönni :) A méh nyúlása már ilyenkor is megkezdődik, 4. héten? Mondjuk igaz ami igaz, hogy folyton pisilni járok (bár ez alapból is így van nálam).. Meg picit megnyugatat azért, hogy szédülök már egy hete, ezt jó jelnek veszem és minden rosszullétnek örülni fogok hihi!! :) Majd írok mi lett.. Hétfőn keresek nőgyógyászt, már egy ideje nem voltam és mivel nemrég költöztem, nem kerestem még fel a körzeti orvost.
2014. szept. 12. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!