Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden reggel megy a hasam,...

Minden reggel megy a hasam, már vagy 2 hete, most vagyok 6-7 hetes kismama. Lehet ezzel valami gond?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én is így voltam a 12. hétig mindkét terhességemnél,emellett állandóan fel voltam puffadva,úgyhogy nem hiszem hogy gond lenne.A hormonok miatt megváltozik minden,az emésztés is.

üdv 29 hetes kismama

2010. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 5-6 hetes vagyok és pár napja nekem is így van,szerintem nem gond,de én holnap megyek dokihoz és megkérdezem és írok.
2010. jún. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Várom. :)
2010. jún. 8. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak naponta max.1x2x van akkor nem gond, gondolom én.Nekem pont ellenkezőleg van, szorulásom van,2-3 naponta jön össze és baromira megszenvedek vele.Ráadásul vérzek is olyankor onnan, ma én is megkérdem ezt, a családba riogattak, h biztos aranyerem van:(, sztem nem!

Próbálj meg olyanokat enni ami kicsit fogja a pocit, a rizses dolgok jók szoktak lenni.

10 hetes km

2010. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem gond, ha elég a folyadék utánpótlás.


én is így voltam, jobb, mint az ellenkezője.

2010. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is kb a 12. hétig voltam így és még most is előfordul néha,sajna nekem az ellenkezője is előfordul gondolom attól függően hogy mit eszek.És a mai napig gyötörnek a szelek,felfújódok.Szerintem nincs baj,de ha mész dokihoz említsd meg neki.

Könnyü babavárást 19+6hkm

2010. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!