Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet jó 3ds vagy 4ds...

Hol lehet jó 3ds vagy 4ds ultrahangot csináltatni fotókkal Bpen?

Figyelt kérdés

Ár is érdekelne,hogy mennyi időt vesznek fel-a legjobb dvd re lenne de ha video az sem gond és adjanak hozzá min egy fotót...mit ajánlatok?


Első babával a brendonban voltunk ott nagyot csalódtam benne.borzalmas zenét vettek fel,olyat amit a temetéseken játszanak..1fotót adtak és szinte élvezhetetlen volt az egész..nem a baba fekvése miatt

a nő ide oda ugrált a képekben

és mi azt hittük végig barnában nézzük és közben egy átlagos ultrahang volt csak amit kimerevített az vol 4ds..esetleg ha tud valaki olyat ahol végig 3 vagy 4d seben lehet nézni,mi olyat keresnénk.


2010. jan. 19. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi itt voltunk anno, és nagyon elégedett voltam vele, barátságos volt mindenki és elöször mikor nem látszott rendesen, még vártak is egy órát, hogy elforduljon jó helyzetbe, ezt nem sok helyen teszik meg.Az összes képet megkapod cd-re, a flvételt dvd-re.

Nagyon jó hely szerintem ez a legjobb.

2010. jan. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

www.4dgenesis.hu


Mindkét babámmal itt voltam, a másodikkal már kétszer is. Nekünk nagyon bejött, alaposan vizsgáltak, szép volt a kép, a felvétel, kedvesek voltak és nem siettettek. Mindhárom alkalommal bő egy órát voltunk ott, mert kaptunk középtájon pihenőidőt, etettek csokival, itattak, mert a babáim nem mutatták tökéletesen az arcukat, így próbáltuk kicsalogatni őket a méhlepény mögül. Sikerrel.

Az árért cd-n kaptunk sok-sok képet, kb 40 percnyi felvétel dvd-n és egy nyomtatott fotó (bár az utolsó alkalomnál már nyomtattak nekünk hármat is, mert már ismerősök voltunk).

2010. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4d genesis.

a budagyongyenel van, nagyon jo tapasztalatom volt naluk, kedvesek, alaposak, cd(89 keppel) dvd(40 perc anyag) + 2db nagyon jo minosegu foto volt 13000 ft most decemberben. azota is folyton nezegetem!

32 km

2010. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

szintén 4d genesis.

Gyönyörű nyomtatott képet kaptunk 2 db ot plusz dvd plusz 51 kép volt a cdn.nagyon aranyosak sétáltattak tornáztattak etettek itattak mert nem ugy feküdt a baba hogy jok lettek volna a képek de végül az lett és nagyon alaposak türelmesek és le a kalappal elöttül csak jókat tudok mondani roluk velem másfél óráig kinlodtak...de csak nevetett a dokicsaj nagyon jó fejek..ja és alaposak most megyek megint 36 hetesen hogy megtudjam mekkora a babám mert a dokimban nem igen bizom nem alapos...

Szoval sztem jó döntés lene és viszonylag olcso.máshol ezért többet kérmnek és nem ilyen profik.

Jó mozizást!És szp képeket és felvételt majd ird meg mi volt és hol voltál.

Üdv 35 heteske.

2010. jan. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!