Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, nátha, orrdugulás...

Kismamák, nátha, orrdugulás esetén ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 15. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok mézes-citromos tea, és hagymával inhalálás.
2014. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én épp most mentem ki egy köhögős, torokfájós, orrdugulós, "hangelmenős" megfázásból.

Ami nekem bevált: hagymatea (meginni) - kicsi mézzel és sok-sok igazi citrommal, kamillás inhalálás, és gargalizálás valamilyen szájfertőtlenítővel (nekem a Glycoseptet ajánlotta a doki).

Amúgy 8 hetes vagyok, és 3 nap alatt rendbe jöttem.

2014. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Orrdugulásra: Stérimar orrspray "izotóniás, tengervíz készítmény. Patikában lehet kapni vény nélkül. Nekem ez bevált!

Náthára,sok sok mézes,citromos meleg tea:) Plusz ami nagyon jó még "nem túlzásba vinni" 2dl forralt bor jó forrón..:)

2014. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat valamit kikell próbálnom mert megőrülök ettől az orrdugulástól,ráadásul a köhögéstől csak jobban hányinger gyötör:/
2014. szept. 15. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

én 6.-7 héten voltam nagyon beteg, fájt a fejem, napokig nem kaptam az orromon levegőt, fájt a torkom.

Én megállás nélkül gyömbérteát ittam, és jó citromos vizet, és naponta elrágtam 1 fej mézbe áztatott reszelt fokhagymát. elég hamar rendbe jöttem! jobbulást!

2015. máj. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!