Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki a...

Van itt olyan kismama aki a ch mellett a kalòriákat is számolja, vagy csakis a kalóriát?

Figyelt kérdés

Érdekelne mennyi kalóriát visztek be a 3ik trimeszterben

Előre megkérném csak az írjon aki válaszolni tud a kérdésre,van tapasztalata...

Köszi,27hetes kismama


2014. szept. 17. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én a terhességem előtt is számoltam a kalóriát is, és a tápanyagokat is, mert aktívan jártam edzőteremben. A terhesség alatt a kalóriát nem igazán számolom, normális, egészséges ételekből eszek normális adagokat. Nekem 150g Ch, 50g fehérje és 40g zsír a napi adagom, aztán ahogy sikerül :) Az utolsó pár hétben már elég nehezen bírom, nekem most jött elő a kívánósság :)
2014. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök a válaszodnak!Ugyan ugy mint te terhesseg elott aktív voltam es kaloriat számoltam ami annyira bennem van hogy mai napig követem,eddig nem vagyok kivanos de persze volt 1-2 nap hogy meghaladtam vagy nem követtem...nem ehezek,sok egészséges dolgot eszem.Te eddig mennyit hiztal?hanyadik hétben jársz?
2014. szept. 17. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, és 58kg-al indultam, kb. egy hete mértek terhesgondozáson utoljára, akkor voltam 67kg. És te hogy állsz? :)
2014. szept. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az szuper!En eddig 4 kilónál tartok es szeretnek megállni 10 max 12 kilónál...Na,de majd meglátjuk :) nem emlékszel 28 hét felé mennyinél tartottál?
2014. szept. 18. 13:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Irigykedem,hogy nemsokara te mar a karjaidban tarthatod a picikedet!!! Még csak egy pici...
2014. szept. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!