Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok! Van...

12 hetes kismama vagyok! Van itt olyan aki kutyus mellett vállalt kisbabát?

Figyelt kérdés

2 kistestű kutyusom van.Akik családtagok nálunk,mivel már régóta velünk vannak!

Nem szivesen vállnék meg tőlük!


Várok véleményt kutyásoktól és nem kutyásoktól egyaránt!


2012. febr. 16. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is van kutyám és egyáltalán nem fogok Tőle megválni pedig lakásban van. Miért kéne tőlük megvállni? Bennem ez a kérdés egy percig sem merült fel.

Itt most fogsz kapni hideget és meleget is erre a kérdésre az biztos.:)

Boldog babavárást!:)

17 hetes kismami

2012. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Regisztrálj be és nagyon jó társasággal fogsz megismerkedni


[link]

2012. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nekem se jutott egy percig se eszembe,hogy megváljak tőlük!:)

Viszont a védőnő már folyamatosan ezzel traktál..illetve a nem kutyabarát ismerőseim is!

2012. febr. 16. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kistestű 4 éves kutyánk van és egymásfél éves kisfiunk.A gyerkőc szerelmes a kutyába.A jó éjt puszit általában elsőként a kutya kapja.Erről ennyit szerintem elég írni.A védőnőnk imádja a kutyákat,soha nem ellenezte.

2012. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2 spánielem van, benti kutyák. A védőnőnek azt mondtam, hogy kizártuk már őket, persze nem igaz. Lenyíratom a szőrüket. A gyerek imádja őket. 18 hós és még nem volt beteg.
2012. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Boxerem van, szobakutya XD, pedig kertes házban lakunk, most van útban a 3, baba.

Imádja a gyerekeimet, :)

2012. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kutyatenyésztő vagyok jelenleg 17 kutyám van. lakásban tartósan csak egy eb van bent, de ellő szukák itt élnek,amikor eljön az idő.

Első gyermekemnek semmi baja,pedig végig kutyáztam. most várom a második babát. én védőnőm többet érdeklődik a kutyáim iránt,mint irántam.... szóval nyugi. ne nyalják a szádat, meg kutyás kézzel ne nyúlj bele a szádba. ja, és féregtelenítsd le őket. nem kell túlzásba esni és 3 havonta féregteleníteni:)

2012. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mi kutyusunk nagyon nagytestű, öreg, és benn lakik velünk a lakásban. Nem fogjuk kitenni, sem megválni tőle. A védőnőnk egy percig sem volt fennakadva ezen, azt mondta ha rendszeresen oltva és féregtelenítve van (ami nálunk alap és másoknál is természetes kell legyen) akkor semmi gond a kutyával. A Kismamák könyve azt írja, hogy 80 százalékkal kisebb az esélye annak, hogy állatallergia alakuljon ki, ha a baba olyan háztartásba születik ahol már élnek állatok.
2012. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 kistestű kutyával élünk együtt a lakásban,pedig kert is van, de egy pillanatra se merült fel,h kitesszük őket. Oltott,kozmetikázott,imádott családtagok már 10-en éve. Az orvosom és a védőnőm is azt mondta,h semmi gond nem lesz. Azoknak a "kedves" ismerősöknek,akik megkérdezték,h "akkor most kiteszed őket,ugye?" csak annyit mondtam,h aki ezt megteszi,az nem tud igazán szeretni. Ja, és még egy görögteknős,ékszerteknős,egér és egy 5 kilós házinyúl(kutyának hiszi magát) is bent lakik:D Őt a férjem takaritja mióta babát várok.

27 hetes kismama

2012. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 hetes vagyok, de egyszer sem fordult meg a fejünkben hogy ki tegyük a kutyust :) pedig van vele gondunk, mert spániel, hosszú szőrű, és hullik minden hova, szóval minden kutya szőrös. DE, amint jó idő lesz, lenyirjuk rövidre és röviden tartjuk, és a baba szobába nincs bejárás! Csak a ruhákról kéne eltüntetni valahogy a szőrt, csak nem tudom hogyan :( pedig nem vagyunk igenytelenek, csak mivel még együtt lakunk a családdal 1 hónapig a kutya itt alszik a szobánkban(nincs előszoba stb.) valakinek valami ötlet ? Ez miatt olyan rosszul érzem magam... Mintha koszos igenytelenek lennénk :( pedig nem :((
2012. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!