Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak szerintem nincs ehhez...

Csak szerintem nincs ehhez semmi közük? Már emiatt utálok orvoshoz/védőnőhöz járni.

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok, járok rendesen vizsgálatokra és védőnőhöz is, igaz csak akkor, amikor elő van írva, csak úgy nem szoktam bejárni. Édesanyám még nem tud a terhességemről, azt most hagyjuk, eddig miért nem mondtam el neki, a baba apjával élek együtt, vele fogjuk nevelni a babát. Anya a kórházban orvos, már évtizedek óta ott dolgozik, lényegében mindenkit ismer, az összes nőgyógyászt/szülészt is. Már az elején mindig kérdezték, hogy anya mit szólt hozzá, én mondtam, hogy még nem tudja, majd elmondom, ha szeretném. De nem tudnak leakadni a témáról, bármikor megyek, anyáról kérdeznek és mikor mondom, hogy még nem mondtam el, továbbra is a témán lovagolnak, hogy miért nem mondom el, már rég el kellett volna mondanom, sőt azzal jönnek, hogy most mondják-e el ők, hiába mondom, hogy ezt a témát hagyjuk, csak csinálják ezt, ami miatt járok hozzájuk. Vagy csak szerintem nincs ehhez semmi közük? Attól még, hogy jóban vannak vele, nincs beleszólásuk véleményem szerint. Nem hiszem, hogy mást is a szüleiről kérdeznek, akkor nem értem velem miért kell ezt csinálni. Már utálok bejárni a kórházba. Nem tini vagyok, 22 éves, bár fiatal, de már felnőtt saját élettel.
2014. szept. 17. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nincs közük, de ez miért titok?
2014. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Mert nem normális titkolni ilyen saját szülők elől.

Engem meg az utcán kérdezgetnek meg a buszon mi van anyuval, akkor ne menjek utcára? Nagyon túlreagálod.

2014. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szabad orvos választás van. miért nem kerestél másik intézményt?
2014. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem valahol igazad van. A Te döntésed, hogy mikor mondod el anykádnak, az orvosodat meg szerintem köti a titoktartás.. Szóval elég erkölcsellenes dolog lenne, ha helyetted az orvos, vagy nővér, vagy védőnő mondaná el..
2014. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Direktbe nem etikus elmondani helyetted. Ugyanakkor teljesen normális udvarias érdeklődés tőlük, hogy mit szolt a nagyi...Viszont ne haragudj de szerintem senki se gondolja hogy 20hetesen ezt titkolod nem is értem a szitut- mindenkinek szólsz hogy titok? Mert kész csoda hogy még senki sem gratulált neki- csak úgy spontán, mert honnan tudnák, hogy ez nálad családi titok??! És amit már írtak- ha tényleg ilyen gondot okoz miért nem mentél máshová?
2014. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Én nem értem. Anyud hogyhogy nem tud róla? Nem kell,h mondja neki bárki; belép a kórház számítógépes rendszerébe, és látja. Sztem rég tudja.
2014. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem épp felnőtt viselkedésre vall a titkolózás. Nem a kor teszi az embert felnőtté hanem a gondolkodása, viselkedése.
2014. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan megvan az okod, amiért még nem mondtad el neki, nem is firtatom. A kórházi dolgozóknak meg szólni kéne, hogy titoktartás is van a világon, nem nagyon kéne elfecsegni azt, ami a vizsgálókban történik.
2014. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
biztosan tisztelik becsülik anyudat, mint munkatárs és sajnálják hogy h*lyét csinálsz belőle, hogy az egész kórház tudja, hogy terhes vagy, csak anyud nem.
2014. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%

6.-nál a pont.

KAMU:-)

2014. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!