Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ch diétázik terhesen, nem...

Aki ch diétázik terhesen, nem túl kevés a kaloria amit bevisztek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem számolgatni a kalóriàkat is mert szerettem volna tudni nem túl kevés e amit beviszek...Napi szinten 1500 es 1600 kcal szokott kijönni nagy ritkán 1800.Dokim es a dietetikus szerint rendben van,nem artok vele a babamnak,sem magamnak.Azert gondolkodtam el rajta mert olvastam olyat is hogy ilyenkor 2300-2900 kcal kellene...hétfőn lépek a 3ik trimeszterbe
2014. szept. 18. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is diétáztam terhesen. Szerintem ne számolgasd a kalóriát, a ch-ra koncentrálj! Nyugodj meg nem lesz semmi gond, a dokik figyelnek Rátok! :)
2014. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ch-t számoltam, kalóriát nem. A baba 3750g lett és makk egészséges, és én is híztam, nem fogytam. Most dolgozom le a felszedett kilókat.
2014. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Nagyon megbízom a dokimban,tényleg mindent megtett értünk. (Nehezen akart jönni a picike) csak kicsit megijedtem h mások nem terhesen ennyivel fogyòznak,nekem meg nincs feleslegem max 4kilò amit terhesseg előtt felszedtem a hormonterapia alatt...de legalabb hízni sem fogok túl sokat.Éhezni nem éhezem,jol érzem magam.

27+3 napos vagyok

2014. szept. 18. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az első terhességenél is végig 160 gr CH diétán voltam.

Ugyanolyan súllyal mentem szülni, mint amivel teherbe estem, pedig a fiam 3,6 kg volt!


Most 13 hetes vagyok a kicsivel, most is szigorúan tartom a diétát, de szinte sosem vagyok éhes.

Almát szoktam nassolni sajttal, vagy olajbogyót.

2014. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtattak a válaszok!Utolsò,neked volt többletsúlyod,h nem híztál semmit,vagy igy sikerült a dieta mellett?
2014. szept. 19. 12:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert tulajdonképpen akkor te végig fogytál,nem?!
2014. szept. 19. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!