Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8mm -es gest gyürü jövö hétre...

8mm -es gest gyürü jövö hétre elkébzelhető hogy a petezsák széle éles lessz?

Figyelt kérdés
A ciklus szerint 6 hetes vagyok de 35-37 napos ciklusaim voltak ezért a peteérés is elhúzódhatot és a méret alapján 3-4 hetes vagyok volt már valakinek ilyen tapasztalata a babójával ?
2010. jan. 20. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Először, 4 hetesen még csak gestaciós gyűrűt látnak, 1 hét múlva már petezsákot, és rá 1 hétre már manót is, akár szívhanggal!

Nyugalom, tudom, nehéz várni, de bírd ki! Gondolom 1-2- vagy 3 hét múlvára visszahívott a doki, nem?

Gratula a babához! :)

21 hetes

2010. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy írtál nagyon aggódom mert már egy babót el veszítettem most meg azt hittem már szívhang is lesz mire megyek uh-ra de még ilyen pici de így egy kicsit meg nyugtatál jövő héten kell vissza mennem remélem addig nőni fog iszom a palástfű teát hátha meg véd egy kicsit
2010. jan. 20. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Volt már vetélésed, és nem kaptál Utrogestant? Nekem azonnal mennem kellett, 4 hetesen már szedtem napi 3-szor 1 golyót.

Én elmennék a helyedbe másik dokihoz, és kérnék Utrot, 1 vetéléssel a hátad mögött nem hinném, hogy lenne oylan orvos, akitől ha kéred, nem írja fel!!

2010. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!