Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyivel előtte jelentettétek...

Mennyivel előtte jelentettétek be a munkáltatónak, hogy táppénzre mentek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Előtte? Azt hogy lehet előre tudni, hogy egészségügyi problémád lesz? Akkor szóltam neki, amikor elöntött a vér és kórházba kerültem.
2014. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ohh.. előre?

Én a szülés előtt két héttel mentem Tgyásra...

2014. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ameddig lehetett, szerettem volna dolgozni. 28 hetesen egyik reggelre begörcsöltem, aztán orvosom azonnal táppénzre vett. Akkor rögtön telefonon, ahogy hazaértem, személyesen jeleztem a munkáltatóm felé.
2014. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Szia! A munkaköröm miatt nem dolgozhattam tovább, nem is mertem volna. Hónap elején szóltam, hogy a végéig jövök, de utána már nem. Viszont hónap közepétől már nem tudtam menni, mert rengeteget hànytam.
2014. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szülés előtt egy héttel jöttem el tgyásra. Pénteken szóltam, hogy szerdától tgyáson leszek, mert már gyakran kellett járnom vizsgálatokra és nehéz volt összeegyeztetni a munkával. A három nap elég volt a maradék munka átadására.
2014. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem fogom sokáig bírni a munkát, jelenleg 16 hetes vagyok, ők is tudják, hogy nem sokáig fogok dolgozni, de nem tudom a folyamatát, meg hogy mennyi időbe telik (a háziorvosom 100km-re van innen), míg el tudom intézni , azt sem akarom, hogy bemegyek és mondom, hogy holnaptól nem jövök mert táppénzre vesznek.

Ameddig bírom

2014. szept. 21. 16:01
 7/11 A kérdező kommentje:
addig csinálom. (elküldtem véleltenül)
2014. szept. 21. 17:11
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Kb másfél perc, amíg kiállítja az orvos a tappenz papírt.... Ha előrelátható, hogy nem bírod sokáig, akkor egy-ket héttel elotte nem art szólni.
2014. szept. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2014. szept. 21. 17:22
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Én a 24. hétig dolgoztam volna.Az az e hónap végéig.Ezt jeleztem is hónap elején.De néhány napja begörcsöltem,így egyből táppénzre vettek.
2014. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!