Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet Daedalon...

Terhesség alatt lehet Daedalon tablettát szedni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan hányingerrel küzdök,Magne B6,B6 vitamin nem segít...ha nagyon rossz lehet belőle bevenni?
2014. szept. 21. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon indokolt esetben elvileg lehet, kiszáradás ellen. De a Deadalon nagyon kiüt.
2014. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a Daedalon kúpról hallottál valamit? Igen az leviszi a vérnyomást is,tapasztaltam...de ezt nagyon nehéz elvieselni.Esetleg valami más gyógyszert lehet erre bevenni?
2014. szept. 21. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, emlékszem, milyen rossz a terhességi hányinger. De azt javaslom, amíg "csak" hányingered van, ne vegyél be B6-nál komolyabb gyógyszert. Mert ez nem olyan, mint egy betegség, hogy beveszel egy tablettát, és másnapra elmúlik... Inkább próbáld meg kitapasztalni, hogy mivel tudod enyhíteni. Én például első terhességemnél jobban lettem, ha ettem. Második terhességemnél nem voltam ilyen szerencsés, mert a zacskós paradicsomlevesen kívül mindent kihánytam. A harmadiknál meg az segített, ha evés előtt hánytam, utána nem volt semmi bajom. De sokaknál bejön a narancs, a dinnye, a gyömbér, a keksz. Próbálj figyelni a szervezetedre, és ha úgy érzed, hogy jól esne pl. a kovászos uborka csokoládéval, próbáld ki nyugodtan, lehet hogy jobban leszel tőle. És kitartás! Remélhetőleg a 13. hétre nyom nélkül elmúlik a hányinger.
2014. szept. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor javasolták a Daedalon kúpot amikor állandóan hánytam.

Ha csak hànyingered van akkor segíthet pár korty hideg kóla szénsav nélkül.

2014. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!