Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen a baba nyakara...

26 hetesen a baba nyakara csavarodott a koldokzsinor, nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hogy ez meg nem gond. Na de melyik kismama nem ilyed meg ha azt mondja az orvos, hogy a nyakan van a koldokzsinor. Mas is volt igy? Lett baj belole? Kitekeredett esetleg?

2014. szept. 22. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak volt születésekor duplán rátekeredve, teljesen jól van, 13 éves. Ez a magzti létben gyakori, majd kitekeredik.
2014. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel rengeteg helyük van, és össze-vissza ficánkolnak, így sokszor rátekeredhet, majd vissza le. Az sem jelent semmit, ha éppen akkor nincs a nyakán, amikor uh-n van az ember, lehet, hogy fél perc múlva már rátekeredik. Ezen ne aggódj. A bátyám és én is úgy születtünk, hogy a nyakunkon volt a köldökzsinór, és teljesen egészségesek vagyunk, voltunk.
2014. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nalunk szulesnel derult ki h a nyakan volt plusz a laban is.egeszseges 7honapos kisfiu...
2014. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mienk is úgy volt ennyi idősen, kérdeztem az ultrahangost, hogy ez mennyire ond, de azt mondta nekem is, hogy gyakori, nem probléma. Nem volt gond a szülésnél sem, de szerintem akkor már nem is volt a nyakán. Nem is nézték ezt.
2014. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy megnyugtattatok. Mikor az orvos mondta azt hittem ott helyben rosszul leszek... Nagyon nehez nem aggodni:(
2014. szept. 22. 20:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam, nekem a 38. héten mondta az ultrahangos, azt mondta nem gond, nem jelent semmit, hogy épp akkor hogy van. Születésekor is rajta volt, szerencsére akkor nem mondta senki és nem jutott eszembe aggódni miatta, csak születése után láttam, hogy lehámozza róla a szülésznő.
2014. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 hetes a kislányom, a 23. héttől a nyakára volt tekeredve a köldökzsinór. Teljesen egészségesen született, ugyan császárral, mert a nyakára tekeredett köldökzsinór miatt nem tudott befordulni és keresztbe feküdt.

De a mi esetünk elég extrém, ez csak az esetek 1%-ban fordul csak elő.

2014. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy szültem 5 hete, hogy a lányom nyakán volt a köldökzsinór. Nem is tudtam, csak a zárójelentésen olvastam, hogy komplikáció volt szülés alatt a zsinór miatt. 9/10-es apgar értéke volt, teljesen egészséges. Remélem így is marad.
2014. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!