Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik fájdalomcsillapítót...

Melyik fájdalomcsillapítót szedhetném be?

Figyelt kérdés

Szörnyen görcsöl a fejem, kb 2 órája de csak Algoflex Forte, Kalmopyrin és Voltaren Dolo van itthon. Melyikből vehetnék be 1 szemet?

24 hkm


2014. szept. 22. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Algoflexből
2014. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Voltarent ne. Algoflex vagy Kalmopyrin.
2014. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Algoflexet nyugodtan.
2014. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kalmopyrint vettem be a 2. trimeszterben egyszer, de ha kellett és nagyon nagyon muszáj volt, akkor Rubophen, Panadol egy fél. Az ibuprofeneket én nem szedném be, szoptatásnál már mehet az Algoflex, de amúgy van teratogén gyógyszerekre tanácsadás telefonon is.
2014. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Algoflexet vehetsz be nyugodtan.
2014. szept. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bármit. ezt most komolyan mondom. ugyanis nem egy hatóanyag adaggal van a baj, hanem a rendszeres szedéssel!

ismerősömnek vesegörcse volt terhesen, és becsövezték a veséjét katéterrel. hát ő cataflamot szedett. akinek volt vesegörcse, az tudja, hogy milyen borzalmas fájdalom. orvos és védőnő is azt mondta, egy-egy szemet lehet.

cataflam-ot az utolsó harmadban nem igazán engedik viszont, a gyulladáscsökkentő hatása miatt.


a leírt gyógyszerekből mondjuk az algo' szerintem az egyetlen hatásos. nyugodtan bevehetsz belőle egy szemet.

2014. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Végülis szerencsére hamar álomba merültem, így nem vettem be semmit. :)
2014. szept. 24. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
A nyári nagy hőségben párszor nekem is fájt a fejem,nem mertem bevenni semmit sem,míg az orvost meg nem kérdeztem.Azt mondta 1-2alkalommal ,nem napi-heti rendszerességgel egyet be lehet venni bármelyik fájdalomcsillapítóból.Nekem Algopirin volt itthon,de nem kellett bevennem mert miután megkérdeztem az orvost mit vehetek be ,azóta egyszer sem fájt a fejem.De ha fájna valami egyet nyugodtan beszednék.29.hetes kismama
2014. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!