Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babámmal vagyok terhes,...

3. babámmal vagyok terhes, kicsit megijedtem, mert nem akartuk minden áron, más is volt így? Aki esetleg nem is tervezte?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudtuk határozottan eldönteni bevállaljunk-e még egyet, úgy döntöttünk hogy adunk neki egy hónapot, nem többet. Igazából nem is számítottam rá hogy rögtön meg is fogan, mert az első kettő a második hónapban jött össze, és azóta öregedtem is pár évet. 39 éves vagyok. Tudom , sokan örülnének ha az első összejönne, nem panaszkodom, csak nem tudom mi ez az érzés hogy megijedtem. A korom miatt is. Biztos változik ez az idővel, más aki hasonló cipőben járt hogyan alakultak az érzései?
2014. szept. 24. 08:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy igazán attól félek hogy valami miatt be kell feküdnöm a kórházba hosszabb időre (bár eddig nem volt ilyen), akkor hogy boldogul a férjem a két gyerkőccel, meg a nagyszülők aki persze sosem érnek rá :-)
2014. szept. 24. 08:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam így csak első babával. Terveztük is és mikor kiderült hogy babát várok nagyon megijedtem nem örültem egy csöppet se, szörnyű volt :-( aztán el is vetéltem 6 hetesen és itt jött a csavar mert azt hittem hogy bele pusztulok a hiányába, rá jöttem hogy ez csak egy kezdeti kis pánik volt és biztos vagyok benne hogy elmúlt volna és tudtam volna neki örülni :-( Ugyhogy hidd el, el fog múlni és örülni fogsz neki és imádni fogod! :-). Én most újra terhes vagyok és most is van bennem félelem de hálistenek az öröm nagyobb ;-) kitartást és boldog baba várást
2014. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Neked is boldog babavárást!
2014. szept. 24. 09:30
 4/12 anonim ***** válasza:

szia! én picit fiatalabb vagyok 32. de nálunk is a 3. gyerkőc a dileme....most ebben a hónapban rajta voltunk a dolgon...de közel sem úgy - olyan - hogy is mondjam "tudatosan akarjuk" , mint a másik kettőnél akik tervezett gyerkőcök voltak.

Kétségek gyötörnek, mert bár lelkileg baromira vágyom a picire, de agyilag sok kétség gyötör, hogy anyagilag hogy fogjuk bírni!

2014. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, akkor majdnem egy cipőben járunk :-)
2014. szept. 24. 10:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen ez érdekes ,a nagyszülőkérdés ,kész vagyok tőle nekem sem akar segíteni közli neki meg van a maga élete segített eleget!!

3.babánkat várom én is ,hát most az lesz hogy majd tényleg mindent leszarok aztán úgy jönnek maguktól a dolgok és kész ,értem itt pl főzés ,takarítás majd lesz ahogy lesz !!

Pont ezt irtam én is egy válaszomban hogy most félek a legjobban hogy milyen lesz a szülés ha baj lenne közben ,mit csinálna a párom a két kicsivel !Pedig két csodaszép egyszerű szülés van előttem!


Bocsi kicsit elkalandoztam bocsi!!

2014. szept. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak bíztatni szeretnélek kicsit. Én a hetedik babámat várom, és egy biztos: nehézségek bármikor jöhetnek, de több gyerek mellett is meg lehet oldani őket! Szuper dolog a nagycsalád, örüljetek nagyon ennek a harmadik babának! Gratulálok, és boldog babavárást kívánok!
2014. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Körülbelül így voltunk mint ti,38 évesen szültem a harmadikat ,az utolsó 1 hónapot kórházban töltöttem,és nagyon jól tartotta itthon apa a frontot.De azt mondta nagy tanulság volt neki,nem egyszerű egy anya feladata.
2014. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 37 éves vagyok, a kisfiam 3,5 éves, a kislányom holnap után lesz 1 :-)

Amióta megszültem, azon agyalok, hogyan férne bele az életünkbe egy 3. baba. Illetve, az agyam azt mondja, elég a kettő, anyagilag és fizikailag is. De a szívem mást mond ... És az az igazság, hogy már esélyt is adtunk, ha jönni akar, jöhet a 3. ...

Szerintem csak bele kell jönni ebbe is. Én akkor is ki voltam borulva, amikor a 2. összejött, holott terveztük ...

Kedves 7. Babás Anyuka! Először is gratulálok! Lehet, hogy Te voltál az, akinél a rosszullétek felől érdeklődtem anno? Nagyon féltem, hogy nem tudom majd ellátni a kisfiamat, és most is félek, mert a 2. Babával is nagyon rosszul voltam ...

Megírnád, hogy vagy most? :-)

2014. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as válaszoló, miért kellett kórházban lenned utolsó hónapban?
2014. szept. 24. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!