Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babámmal vagyok terhes,...

3. babámmal vagyok terhes, kicsit megijedtem, mert nem akartuk minden áron, más is volt így? Aki esetleg nem is tervezte?

Figyelt kérdés
Mivel nem tudtuk határozottan eldönteni bevállaljunk-e még egyet, úgy döntöttünk hogy adunk neki egy hónapot, nem többet. Igazából nem is számítottam rá hogy rögtön meg is fogan, mert az első kettő a második hónapban jött össze, és azóta öregedtem is pár évet. 39 éves vagyok. Tudom , sokan örülnének ha az első összejönne, nem panaszkodom, csak nem tudom mi ez az érzés hogy megijedtem. A korom miatt is. Biztos változik ez az idővel, más aki hasonló cipőben járt hogyan alakultak az érzései?
2014. szept. 24. 08:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Felment a vérnyomásom,így 35 héten befektettek és 38 héten indították,végül is majdnem 4 hetet voltam benn.
2014. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. szept. 25. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!