Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphaston, utrogestan nalatok...

Duphaston, utrogestan nalatok okozott mellekhatasokat?

Figyelt kérdés
Csak azert erdekel mert en eddig 2x2 duphastont es 3x1 utrogestan huvelykuput szedtem veteles megelozesere (6 hetes vagyok). Es nem tudom hogy a terhessegtol vagy a gyogyszerektol de ket napja iszonyatosan faj a fejem nem mulik.. Es mindent kihanyok szintugy ket napja.. Most beszeltem a dokival, azt mondta akkor csak duplaannyi utrogestant szedjek es hagyjam el a duphastont.. Masnak is voltak ilyen durva tunetei?
2014. szept. 24. 09:37
 1/8 A kérdező kommentje:
*huvelykupot
2014. szept. 24. 09:38
 2/8 anonim ***** válasza:
hányingert, de azt durvát.
2014. szept. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem, a dokit, hogy én most ettől vagyok a rosszul. mert 4. baba, az előző babákkal nem szedtem és nem is voltam rosszul. Most viszont, áááá. Azt mondta, szerinte nem. :) Már sosem tudjuk meg. Az is igaz, hogy a 9. hét után jobban lettem, pedig a gyógyszert kb. 13 hétig szedtem.
2014. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13. hétig szedtem ultrogestant, és gyakorlatilag a 6. hónap végéig émelyegtem, hánytam, fájt a fejem, égett a gyomrom. Szóval szerintem nálam nem a gyógyszer okozta a "mellékhatásokat", hanem maga a terhesség.
2014. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igyál több folyadékot.

Én ezeken túl még Estrofemet is kaptam, annyit ittam, mint a gödény :)

Külön felhívták rá a figyelmemet, hogy rengeteget kell innom.

2014. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most vettem be először, szèdülök, lelassult a beszédem, itt kuncogunk rajtam. Mint aki spicces . Senki nem tapasztalt ilyet? Hogy ülök ìgy autòba? :)
2014. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát ez nem a gyógyszertől van sztem.. A papírra ha jól emlékszem rá is van írva hogy nem befolyásolja a gépjármű vezetési képességet...
2014. nov. 18. 13:20
 8/8 anonim válasza:
Én most vettem be az első szem utrogestant, szájon át (a doki mondta, mondjuk elég beteg, hogy hüvelykúpot szájon át vegyünk be :)), és nagyon elszédültem tőle 1 órán belül. Kb. fél óra alatt elmúlt, de írja is a tájékoztatója, hogy van ilyen mellékhatása, igaz, ritkán. Eddig Duphastont szedtem, annál nem tapasztaltam mellékhatást. 4 hetes vagyok.
2014. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!