Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, jártok fogászatra...

Kismamák, jártok fogászatra terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
a kötelező vizsgálatra mentem el
2014. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kötelező, de én terhersség előtt is elmentem (terveztük a babát, rendben akartam tudni a fogaimat is), aztán kb félidősen is elmentem egy ellenőrzésre a saját fogorvosomhoz.
2014. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én jártam,mert kegyetlenül begyulladt az egyik fogam, annyira, hogy egész éjszaka 1 percet nem tudtam aludni, azt hittem megbolondulok. Emiatt az 1 fogam miatt voltam vagy 4x is a dokinál, annyi hogy szülés előtt pár héttel már nem adott érzéstelenítőt, de az sem fájt.
2014. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én múlt héten voltam. (Alapból is járok évente legalább egyszer ellenőrzés + fogkő leszedés miatt.)

24 hkm

2014. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség előtt rendben voltak a fogaim, nemrég végeztem a fogorvosnál, rendbe rakta az összes fogam. Most 30 hetes vagyok, jövő hétre van időpontom, letörött egy fogam, egy kilyukadt és egy érzékeny lett. :( Pedig az első terhességemnél semmi probléma nem volt a fogaimmal.

Én alapból nem félek a fogorvostól, amúgy is érzéstelenítő nélkül fúrják, tömik a fogam, úgyhogy most is ki fogom bírni.

2014. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már akkor megvolt az időpontom, amikor még nem voltam terhes, mert nálunk fél évvel előre kell kérni. De amúgy is elmentem volna, csak akkor nem a dokinőm ingyenes rendelésére, hanem a magánrendelésére. Amúgy is járok évente.
2014. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én nem voltam, elvileg menni kell és egyébként is lett volna mit megcsinálni/kicserélni a tömést fehérre, de annyit halogattam, hogy végül megszületett a babám és még mindig nem jutottam el.


Az igaz, hogy én terhes vitamin helyett külön szedtem a kalciumot, magnéziumot, D vitamint és alkalmanként nagyobb adagban ez felett is. Egy fogam sem lett rosszabb, vagy változott meg, szóval azt nem mondhatom, hogy ráfáztam volna a halogatásra.

2014. szept. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én sem voltam , nem is kötelező, fogaimnak nincs baja, erre a 8 hétre már csak kibírja.32hkm
2014. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!