Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos szerint minden...

Az orvos szerint minden rendben a vérképpel is és azt mondta nemkell vitamint szedni szerintetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha változatossan eszem nemszükséges szednem ilyeneket,lassan a 13.hétbe lépek,Hipp natalon gondolkodom,de egyenlőre gyümölcsöket eszem és változatos ételeket készitek.Eddigi eredményekkel nincs gond,de ti kismamák mit javasoltok?
2014. szept. 30. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Folsav és magne B6 más szerintem sem kell. Ügyelj a táplálkozásra. Plusz vitamint nem szednék, mert csak pakolja föl a kilókat.
2014. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Végre valaki:) igazábol vicces vagy sem tavaly sokfélét szedtem..aztán elment a baba a 8.héten,tudom sokan mondják hogy a vitamin nemhizlal nem árt!

De én úgy voltam vagyok vele hogy következő terhességnél ha nemmuszály nem szedek semmilyen gyógyszeralapút!

És tavaly iigenis hiztam 10kgt!!!!!Alig ettem..most nemtudom vegyek e vagy ne,vagy elég a gyümölcs stb..?! meg 100%os multit szoktam inni

2014. szept. 30. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok, már a terhességet megelőzően is szedtem Ladeevit-et, eddig egy kiló sem jött fel rám. Tisztában vagyok vele, hogy annyi vitamint lehetetlen bevinni, amennyi ajánlott. A baba korának megfelelő, pocim szépen látszik.
2014. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is ezt mondta a doki. en hipp nataloztam, mert az nem is igazi terhesvitamin, de megis tobb mint a semmi.
2014. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ditta323 ***** válasza:
Nem szedtem semmit csak magne b6-ot másfél hónapig, mert amivel bevonják ezeket az izéket meghajt. Amúgy vitaminok nélkül is tökéletes volt a vérképem még vashiányom sem lett. Én is zöldség gyümölcsön éltem.
2014. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon keres az ember, azért lehet találni vitamint természetes összetevőkből. Szerintem nagyon nagy tévedés, hogy a szervezet számára ajánlott (terhesség alatt ugye nyilván nagyobb a szükséglet) vitaminmennyiséget változatos táplálkozással és sok gyümölccsel, vagy zöldséggel fedezni lehet. Ezek a mai gyümölcsök nem sokat érnek. Vitaminból meg nehéz annyit bevinni, hogy az ártson. A hízás pedig sokmindentől lehet, jobb az étvágy terhesség alatt, ennyi bőven elég.


Én nem terhesen is szedek többféle vitamint, terhesség alatt viszont, főleg az elején legalább a folsav, a magnézium pedig majdnem végig ajánlott. Vas sem árt.


Ha jók az eredményeid, akkor nem gond ha nem szeded, de ártani nem fog az biztos.

2014. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Haath vasat tuti nemkell szednem de a tobbire is azt mondtak jok:/ azert nemtudom mit vegyek.vagy nevegyek
2014. szept. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!