Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok, jövő...

15 hetes terhes vagyok, jövő héten repülnöm kell, nagyon félek! Az orvos azt mondta nem ír nyugtatót, pedig ebben bíztam. Van valakinek valamilyen ötlete? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Próbálom nem stresszelni magam, mert tudom, hogy a babának azzal ártok a legtöbbet, de egyszerűen rettegek.

Sosem repültem még, ez lesz az első utam, ráadásul egyedül.. 2 és fél órás lesz az út.


Nem is igazán a zuhanástól félek. Régebben, 19 éves koromban egy nagyon stresszes időszakban volt párszor pánikrohamom és attól félek, nehogy most a gépen előjöjjön újra. Láttam ráadásul videókat youtbeon emberek hogy viselkednek félelmükben, hát én úgy nagyon nem akarok. Olvastam olyat is, hogy pánikroham miatt kényszerleszállás, stb. Na azt meg pláne nem akarom, hogy miattam szálljon le a repülő..


Voltam háziorvosnál, elmondtam neki a problémámat, de azt mondta, hogy nem fog minden kis ügyre gyógyszert felírni, mert azzal csak roncsolom a baba idegrendszerét.


Szóval teljesen kétségbe vagyok esve, a gyógynövényes dolgokra is azt mondta, hogy kerüljem, mert terhesen az sem ajánlott. (citromfű, cickafarok, macskagyökér)


Van valakinek valami ötlete? Homeos bogyók hatnak ilyen nagy stresszhelyzetben is vajon?


Köszi!



2014. szept. 30. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz inkàbb ne repülj.Én elég sűrűn utazom soha nem volt gond.plussz 22 hetesen is repültem szintén minden rendben volt.Az idegeskedés valòban nem tesz jòt a babànak.
2014. okt. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Sajnos muszáj repülőre ülnöm most, családi vészhelyzet miatt haza kell mennem, nem tudom máskorra tenni és máshogy sem tudom megoldani..

2014. okt. 1. 11:42
 13/13 anonim válasza:
En 11 hetesen repultem igaz nem eloszor de attol meg nem szeretem. Foleg attol stresszeltem hogy ne hogy ki jojjon az ebed, mert akkoriban volt az hogy mindentol rosszul voltam. Vettem a repteren nasikat, meg teat, elovettem a laptopot neztem egy ket filmet kozben ragcsaltam es mar lent is voltunk.
2015. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!