Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 35 hetesen elkezdem csökken...

Ha 35 hetesen elkezdem csökkenteni a magnéziumot az jó?

Figyelt kérdés

Ugy, hogy a 36. hétre elhagyom???Ti hogy csináltátok?van aki ilyenkor kezdte el?


34+5 km


2010. jan. 21. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is abbahagytam a 36- hét környékén, orvosi javaslatra. Külön felhívta a figyelmem, hogy ne szedjem már.

Én olyan komoly fokozatosságot nem tartottam.

2010. jan. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi van ha kicsit hamarabb abbahagyom?Megyek nst-re 36+1 leszek, ha mondjuk 35+3 nál már nem szedem nem baj ugye??
2010. jan. 21. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én legközelebb 36+4 leszek amikor megyek dokihoz, nem mondta hogy előtte hagyjam abba, de arra gondoltam (védőnő javaslatára), hogy betöltött 36.héttől 2-3 nap alatt lecsökkentem.... eddig szedtem 3x2-t. én attól nagyon félek, hogy iszonyúan görcsöl a lábam éjszakánként... ha elfelejtettem bevenni (de még néha szedés mellett is) majd megőrültem éjszakánként. Remélem fog tudni valamit helyette erre javasolni a doki.
2010. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan hagyd abba előbb, kár már pár napért venni egy dobozzal. ez nem gyógyszer, a fokozatossághoz sem kell ragaszkodni. megkérdeztem.
2010. jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyik napról a másikra hagytam abba 36+1 hetesen (akkor találkoztam a dokival), 2x2 Mg Citricit szedtem. Semmi extrát nem tapasztaltam. Mondta, hogy persze hagyjam abba, szülni is kellene majd.

37+2 hetes

2010. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sZIA!Én minden gyogyszert és vitamint abba hagytam a 32.héten!35h km
2010. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!