Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomás, vizesedés?

Magas vérnyomás, vizesedés?

Figyelt kérdés
Péntekre voltam kiírva. Eddig minden rendben volt, de reggelre csúnyán bevizesedett a lábam. Most nemrég megkértem a vernyomasomat es magasabb volt mint amennyi szokott. Holnap megyek Nst-re, szólok majd az orvosnak. Csak aggódom most nagyon.
2014. okt. 5. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi volt az a magas?Egyébként szerintem biztos,hogy ezek alapján a terhesség befejezése mellett dönt majd az orvos.
2014. okt. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 140 fölé megy, én hívnám a dokit mindenképpen.

Engem 150 körülinél beküldött, hogy feltétlenül menjek be, mert meg kell nézni, hogy van-e fehérje a vizeletben, mert akkor már haza sem engedtek volna.

Igaz, csak 35 hetes voltam, és kaptam vérnyomás csökkentőt, de ha fehérje is van, az veszélyes lehet, szóval szerintem hívd fel, ne várj holnapig.

Sok szerencsét!!!

2014. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szólj a dokinak mindenképpen, mert kialakulhat a toxémia...kívánom, hogy ne így legyen! Könnyű szülést kívánok! :)
2014. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs orvosom, csak annak tudok majd szólni aki bent lesz holnap.

135/ 80 volt. amúgy nekem 90-100 szokott lenni.

2014. okt. 5. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Toxémia nem veszélytelen.Én végig magas vérnyomásos voltam, toxémia gyanúval. Igaz nem vizesedtem sose. Azt mondta az orvos magas vérnyomás+ túlsúly adódik a toxémia, ráadásul azt is mondta szőke haj+kék szemű anyáknál ez genetika. Én nem feküdtem be, mert végül csak magas vérnyomásom volt, amit kezeltek egyszer volt fehérje a vizeletembe, de ha kiugrik a vérnyomás akkor lehet befektetnek. Nem veszélyeztetnek.39+3napra szültem. De nekem azt mondták 140 felett nem igazán engednek haza.
2014. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!