Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikbetegség + terhesség?...

Pánikbetegség + terhesség? Vannak olyanok akiknek ez így ment együtt? Milyen gyógyszert szedtetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió és pánikbetegség(és a legtöbb esetben a szülés utáni depi)tudományos kimutatások szerint a létfontosságú zsírsavak teljes hiányából ered,így ezzel is kezelendő:Omega 3 zsírsav,Lenmagolaj
2010. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre a gyógyszerrel igen vigyázz!
2010. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem volt már pánikbetegségem, sikerült leállni a gyógyszerrel, de most előjött és 6hetes terhes vagyok. Mit tegyek? Dokihoz csütörtökön megyek, a pszichiáteremhez.
2010. márc. 2. 14:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pánikbetegen lettem terhes, sőt még a Xanaxot és az antidepit is szedtem akkor. Szépen lassan lehetett csak elhagyni mindkettőt, folyamatosan jártam genetikai UH-ra is ezek miatt. Mindig és mindenhol azt mondták, hogy minden rendben van. Igazából meg nem gyógyultam, de szerintem azért valamennyivel jobb lett. Nem tudom még, mi lesz szülés után, állítólag ugyanúgy visszatér, mint előtte. Kitartás, meg lehet azért csinálni.
2010. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszer helyett multivitamin-összeállítást szedj,B-komplex,Kalcium,Magnézium pótlással.A terhes vitamin sztem nem tartalmaz elegendőt ezekből.
2010. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2 éjjel nem tudok aludni, mert 10 percenként felriadok és akkor ezerrel ver a szívem.
2010. márc. 2. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia Kismami!Először is szeretnék gratulálni neked a pocakbabához,másodszor pedig szeretnélek megnyugtatni.Én detto ugyanígy jártam,mint Te.Pánikbetegségből már kigyógyultam fél éve,mikor teherbeestem.A pozitív teszt után,újra jöttek a rohamok...hozzáteszem,hogy akartuk ezt a babát 3 éve vártunk rá,és az okosok azt mondták nem is lehet...szóval szinte sokkot kaptam,az örömtől:)Minden este rámjött a pánikroham,nem tudtam se enni se aludni..teljesen kikészültem.Gyógyszert nem szedhettem,csak a jó öreg házi gyógymódot alkalmaztam(citromfű,langyos-mézes tej,stb...)ezek valamelyest enyhítették a rohamokat.Ez tartott egészen a tizedik hétig...gondolhatod mennyire kivoltam akkora...és egyszer csak hirtelen mintha elvágták volna...sokkal jobban lettem,és vagyok most is.Életem legboldogabb napjait élem:)Egyszerűen csak nekem nehezebb volt átállni "kismami üzemmódra",de aztán sikerült,és minden rossz elmúlt.Ezt kívánom neked is...fel a fejjel,végig lehet csinálni,csak legyél erős és kitartó.Puszika:egy 15 hetes nagyon boldog kismami.
2010. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Kipróbálom ezeket a dolgokat amiket írtál! Boldog babavárást! :)
2010. márc. 2. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Velem elhagyatta a pszichiáterem a xanaxot miután teherbe estem, viszont a 14. héten visszajött, addig semmi panaszom nem volt,aztán többszöri ügyelet, aztán elmentem a pszichiátriára, mert azt monták, hogy oda kell mennem, mert a nőgyógyászaton nem tudnak ezzel mit csinálni, ott pedig Seduxent írtak fel. Sajnos erről nem tehetek, úgyhogy aki el is ítél emiatt, azzal nem tudok mit csinálni.
2010. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 10 éve szedtem a Paroxátot a pánikbetegségemre, mielőtt teherbe estem. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok, fokozatosan csökkentve leálltam róla, kb 3 hét alatt. Nem is volt gondom, de a 15.hét körül megint jöttek a tünetek. A pszichiáterem azt mondta szedjem nyugodtan a paroxátot, mert lehet rosszabbat teszek vele a magzatnak ha állandó feszültségben, és rosszullétekkel élek. Felírt egy Pipolphen nevű gyógyszert, ami nyugtató, és azt mondta teljes biztonsággal lehet szedni, mert azoknak a kismamáknak is adják akiknek folyton keményedik a hasuk. Nagyon ütős szer nagyokat lehet tőle aludni. Azota a paroxátbol naponta negyedet veszek be, ha nagyon feszült vagyok, egy pipolphent. Ezen kívül Magne B6!! és nyugtató hatású gyógynövények is jók!
2010. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!