Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes kismamák ti...

34-35 hetes kismamák ti összepakoltátok már a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem, mikor fogjátok?
2014. okt. 5. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
szia igen már 32 hetesen mert bár mikor ki akarhat jönni a pocaklakó és akkor ne keljen kapkodni meg azzal foglalkozni
2014. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 32 hetes vagyok. 1-2 héten belül összecsomagolok. Addig még vennem kell egy-két dolgota pakkomba. Második baba, van egy olyan érzésem, hogy kicsit előbb jön majd. Első terhességemnél 35 hetesen pakoltam össze.
2014. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igaz, már nem vagyok kismama; de olyan jó olvasgatni itt és "nosztalgiázni".


Én 34 hetesen szedtem össze a kis táskámat mindennel.

A baba ruháit 35. héten, hiszen bezárt bőröndben voltak, így nem porosodtak:-)


Azóta 1 éves kislány!


Bocsánat, hogy betúrtam ide magam, de jó visszaemlékezni és megosztani:)


Mindenkinek szép szülést!

2014. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy írok, hiszen már nem vagyok kismama.

Anno derült égből villámcsapásként l, a 33. héten szültem.

Még seemmit sem pakoltam össze, hetek óta halogattam, hogy van még idő. Hát nem volt, szegény férjemnek kellett mindent összeszednie.

Ha Mégegyszer kezdeném, bizony a 30 hétre minden készen állba!!!

2014. okt. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 36-37 hetesen pakoltam össze.
2014. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első babánál még nem volt minden összerakva, kicsit korábban jött. Most már a 34. hét óta készen a csomag, csak a hajszárítóm hiányzik belőle (nélküle nem megyek sehova :) ). 36 hetes vagyok.
2014. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A védőnő a lelkemre kötötte, hogy a 35. hétre pakoljak be. Ő mindenkinek ezt ajánlja problémamentes terhességnél is.

(Egyébként a barátnőmmel vasárnap grilleztünk, teljesen jól volt, hajnalban meg elfolyt a magzatvize. 35 hetes volt akkor. És ő nem pakolt még össze semmit. Ő is azt mondta, hogy a 35. hétre pakoljak össze)

2014. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok, de kb 2-3 hete már össze van pakolva! Remélem nem lesz rá szükség hamarabb, de a párom nap mint nap elmondta, hogy pakoljam össze mert ha mégis hamarabb kellene ő nem fogja tudni! De Ő mindegy mikor jön el az idő, idegesebb lesz és jobban fog félni mint én! :)
2014. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!