Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A leggings jó viselet terhessé...

A leggings jó viselet terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sosem hordtam még, és kicsit erősebb alkat vagyok (de nem molett). Bár talán télen nem elég meleg.

Kifejezetten kismamaruhát nem annyira szeretnék, inkább valami "nyúlósabb" alsót, és hozzá laza felsőt.


2014. okt. 8. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én eléggé vékony vagyok, próbáltam leggings-t használni, de már a terhességem elején nagyon szorította a hasam. Hiába próbáltam beállítani sehogy se volt jó. :) Pedig nagyobb méretet vettem, mint ami kellene. Tény, hogy sztreccs meg nyúlik, de derék részen elég jól meg vannak erősítve és ez nekem nagyon kényelmetlen volt. Most 28 hetes vagyok, meg se próbálom felvenni. :D

2014. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hordok.Most vagyok nyolc hónapos terhes.En sem akartam kismama ruhát de felsőket vennem kellett (H&Mben egész jó áron), mert most már semmi de tényleg semmi más nem jön rám. ORIASI lettem
2014. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én a gapről rendeltem olyat, ami a csípőnél ér véget (maternity-t). picit vastagabb az anyaga és terhesség után is teljesen jó. 5000 ft körül volt. 3 hós a babám
2014. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én nagyon jól ki tudtam használni. Olcsóbb és jobban variálható mint pl egy kismamanadrág. Inkább picit nagyobbat vegyél mint a mereted, hogy ne szorítsa a pocakodat akkor sem ha már nagyobb lesz.
2014. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy valami megkötős derekú a jobb, nem? Csak nem vagyok vékony.

Most 11+1 hetes terhes vagyok, az övet már nem jól viselem a nadrágban.

2014. okt. 8. 12:08
 6/13 A kérdező kommentje:
A bonprix-t nézegettem. Onnan rendeltetek?
2014. okt. 8. 12:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Igen, én rendeltem a Bonprixtől, de nadrágot. Jó volt, szerettem, de hiába volt állítható a dereka a 7. hó vegére már nem volt túl kényemes a legnagyobbra állítva sem.
2014. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, csak bizalmatlan vagyok az internetes rendelésekkel, és érdekel, megbízhatók-e.
2014. okt. 8. 12:25
 9/13 H.Orsolya ***** válasza:
100%

Én se mertem netről rendelni. A kínaiba vettem egy kismama farmert, de alapjáraton én leggingszet hordtam , C&A- ba vett pamut szoknyával, még mindig lehet kapni, ez így olcsóbb volt mint a kismama ruha. és nekem akkor ez volt a legkényelmesebb, meg amit még hordtam hozzá, az a vastag harisnya fordítva felvéve (úgy ajánlották) nme kismama harisnyát vettem, hanem a két csík volt elől, ami a fenéknél szokott és azt jól fel tudtam húzni a pocakomra :) a felső alatt nem látszott. Bár én mondjuk kimondottan bírtam a telet. Míg más majd megfagyott én vígan elvoltam :)

remélem tudtam segíteni :)

2014. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a lidliben vettem egy kifejezetten kismamáknak való leggingst. Szinte állandóan hordom, nekem nagyon bejött. Mondjuk a tél csak most jön, nem tudom mennyire fogom hordani. Kicsit hidegnek gondolnám én is lassan már :(
2014. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!