Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Heti egyszer 2 dl vörösbor...

Heti egyszer 2 dl vörösbor rendben van terhesen?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 14:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a 35. hét után a doki előírta a napi 1dl-t.
2014. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nincs rendben. Terhesség idején elfogadhatatlan számomra bármilyen alkohol fogyasztása bármekkora mennyiségben bármilyen okból kifolyólag. Ha vérszegény vagy, táplálkozással vagy vitaminnal tudsz segíteni. Nem kell hozzá boroznod. Egyébként megint egy feszültséget szító kérdés. Majd meglátod!
2014. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
37%
Miért pont heti 2dl? Megvan,hogy melyik nap kell inni? Vagy minden hétvégén ivós buli van terhesen? Ha mondjuk megkóstolás céljából egy kortyot innál, okés... de terhesen nem szabad inni!
2014. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nagyon nincs rendben.
2014. okt. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
Én biztos nem innék. Igazán ki lehet bírni.
2014. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
26%
Nem, nincs rendben. Nekem sem fér bele az alkohol abba a pár hónapba.
2014. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a védőnő azt mondta, hogy ennyit nyugodtan meg lehet inni, ha szeretnénk. (Mondjuk én terhesség előtt sem fogyasztottam nagyon alkoholt, most sem fogok:))
2014. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen rendben van. Ettől nem leszel alkesz es az gyereknek se lesz semmi baja. Mellesleg az alkohol okozhat problémát, de nem 100%okoz es a vörösbor alkoholtartalma nagyon alacsony
2014. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok és kérdezem, miért lettem lepontozva?


Az orvosom, aki több, mint 10ezer szülésen és még több terhesgondozáson van túl, javasolta, mert ellazít és segít felkészülni a szülésre. Nem magas az alkohol tartalma és a végén már nem is árt a babának feltételezem, ha egyszer ezt javasolta. Nagyon ritkán ittam meg nagyon keveset, de aki lepontozott biztos majd erre si azt mondja, hog yódivatú dolog és majd 20évesen jön elő a gyerekemnek a problémája, amit a vörösbor okozott...

2014. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Itt a többség szerint aki alkoholt mer inni terhesseg szoptatas alatt, vagy rágyújt néha, az máglyára valo, utolso.
2014. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!