Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsák, van még remény?

Üres petezsák, van még remény?

Figyelt kérdés
8 hét telt el az utolsó mensim első napjától, két hete voltam dokinál, aki 7 mm-es petezsákot látott, most 2 héttel később 14 mm petezsák, életjelenség nincs. Van még remény?
2014. okt. 9. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott? Annyit tudok hogy nekem 36napos ciklusnàl 6 hèten volt pulzàció...
2014. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A doki annyit mondott, hogy nem kell még elkeseredni.... És 1 hét múlva visszarendelt.
2014. okt. 9. 12:45
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyébként nekem elég változó a ciklusom, hol 28, hol 35 napos, tehát azt nem tudom, hogy éppen milyen volt.

De akkor is kellene már látszani valaminek. Igazság szerint el vagyok kissé keseredve, de a reményt nem adom fel!

2014. okt. 9. 12:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt írom, de szerintem a menstruációtól számolva elég kicsi az a petezsák, főleg hogy üres is! :( De ha hosszabb ciklussal számolunk talán még van esély! Nekem 6+2 hetesen volt 18 mm-es a petezsák szikhólyaggal, rá 2 hétre már 14mm-es embrió szívhanggal! 30 napos ciklusokkal! de szorítok, ha doki biztatott, akkor még biztos van remény...
2014. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ezt leírtad, igen abban bízok, hogy hosszabb volt a ciklusom, és talán még csak 6 hetes vagyok... :) Jövő héten minden kiderül, nagyon reménykedem, hogy lesz valami fejlődés. :) Igazából utolsó pillanatig nem adom fel a reményt! :) Most már kicsit meg is nyugodtam, kipihenem magam, hátha jobban fogom látni a dolgokat. Bár így is pozitívan állok hozzá, csak mindig ott bujkál a kisördög... Reményhal :)
2014. okt. 9. 16:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Ird majd meg az eredmenyt
2014. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy, ha két hete látott már petezsákot, akkor mindegy, hogy mikor volt a peteérésed, abban a petezsákban ennyi idő alatt már bőven ki kellett volna fejlődnie nem csak egy szikhólyagnak, de bizony egy életjelenségeket mutató embriónak is. Nagyon sajnálom.
2014. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál már azóta dokinál, vagy csak még most mész? Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz!
2014. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még csak holnap megyek, mondanom sem kell tiszta ideg vagyok, remélem hogy rendben lesz minden. Reményeim szerint csak később fogant a baba. Szerintem van rá esély, mert hosszúak a ciklusaim általában. Izgulok, de nagyon-nagyon reménykedem. :)
2014. okt. 15. 10:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 36naposak a ciklusaim ès 7 hetesen volt szív...de drukkolok hàtha csa kis lusta
2014. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!