Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellviszketés? 18 hetes...

Mellviszketés? 18 hetes vagyok és néhány napja iszonyatosan viszket mindkét mellem, de csak nap közben, amikor melltartó van rajta.

Figyelt kérdés
Már kb. az összes melltartómat elővettem, de mindegyikben ez van. Mit csináljak? Egyébként rendszeresen kenem babaolajjal. Várom a tippjeiteket!
2010. jan. 23. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hordj melltartót és kenegesd továbbra is:-)
2010. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a viszketésre a hintőpor vált be.Tiszta piros pöttyös voltam már,mikor itt ajánlotta valaki,és bevált:-)))23hetes km
2010. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon viszketett (most a lábammal vagyok úgy), de ez már a vizesedéstől van 36.hetes km vagyok. Én a mellemet meg a hasamat ,millupa,, terhessegi csikokra való krémmel kentem és csak attól nem viszkettem.
2010. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 18. hétben járok, a mellbimbóm már teljesen ki volt sebesedve. Nekem a DM saját termékű mama-olaja vált be. Ezzel kenem a pocimat és a cicimet is, csíkok ellen vettem, de nagyon megnyugtatja a bőröm.
2010. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!