Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire tartozik a hagyományo...

Mennyire tartozik a hagyományos terhességi protokollhoz, hogy a végén 'műtéti labort' kérnek?

Figyelt kérdés

Tudom, kérdezhettem volna ott helyben a dokitól, de annyi minden történt, hogy ezt elfelejtettem.

Mindenkitől kérnek ilyet, hogy felkészültek legyenek egy esetleges sűrgősségi császárra, vagy ez már azt jelentheti, hogy nagy eséllyel császárosak leszünk?Aneszteshez is kell mennem jövő héten.


2014. okt. 10. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, nem tartozik hozzá a hagyományos protokollhoz, legalábbis tőlem nem kértek, és egyik ismerősömtől sem.
2014. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csaszar az eselyes. A surgossegihez ssemmit nem neznek, hiszen alapesetvben azert vegeznek, mert eletveszely van....
2014. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi számít műtéti lábornak? Nekem néztek a 3.vérvételnél plusz dolgokat is, felkészülve bármire, de semmi alapja nem volt, itt ez az alap. Tudsz írni valami konkrétat?
2014. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja,pontosabban a 38. heti vérvétel az tulajdonképpen ezért is kell.Van,ahol szólnak róla,van ahol nem.Első kórházban ahol szültem,dokim nem kérte,mondta,ha szükség lesz rá,helyben elvégzik,így is lett..

Másodiknál máshol szültem,ahol alapból minden első gyermekét váró nőt küldtek aneszteshez és műtéti laborra.

2014. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 38 hetes laborom már megvan, a doki nem nézte meg, de tudja, hogy már elkészült.

Egy hete a saját orvosom, aki nem dologzik a kórházban fel akart vetetni az osztályra, hogy napi ellenőrzés alatt legyek két dolog miatt, de elhajtottak, hogy ezek egyike sem okozhat problémát(ellenanyagtermelés+nagy baba), ezért ért most váratlanul ez a laborba, aneszteshez küldés.

Remélem, a 4es válaszolónak lesz igaza és csak itt is ez a szokás.Kedden kiderül.

Egyébként konkrétan azt írta: termináláshoz műtétes labor, anaesth.konz.

Labornak:T.vérkép+qualit. vérkép, WE, Na, K, Cn, kreatinin, vércukor, se bi, SGOT, SGPT, SAPA, GGT, hugysav, kol, TG

2014. okt. 11. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!